Почерпете информация и ценни съвети от темите за окачени тавани или разгледайте
изпълнители за окачени тавани и сравенете оферти и цени за вашия предстоящ проект
LSFC - напреднал
Ми мислех и гледах и не се сещам къде мога да ги сложа тиа ЦД по твойта схема, при 10см фронт 3 УД + 3 УД(долно) и остават 4см незнам как няма да е здрава конструкцията, тия дето ги гледам статии дето на 30 см таван слагат по 5 кила ламарина ..., незнам

ето свършено от мен , за мен като за 1 път мисля си ,че може да е и добре Леонардо къде си бе кажи си мнението.

Прикачен файл

DSC00100.JPG
DSC00100.JPG (41.08 KиБ) Видяна 4266 пъти

Прикачен файл

DSC00099.JPG
DSC00099.JPG (45.64 KиБ) Видяна 4266 пъти
LSFC - напреднал
последно

Прикачен файл

DSC00110.JPG
DSC00110.JPG (33.37 KиБ) Видяна 4228 пъти
radoraev - специалист
Админ каза----Mеталните профили които завиват се режат от горе и външната страна. А от вътрешната е цял.

АБСОЛЮТНО НЕ Е ВЕРНО ТОВА---ТОЧНО ОБРАТНО Е..........мога да се аргументирам и да поспоря ако нужно и да обясня точно защо е така

Прикачен файл

админ-поредна издънка (Small).jpg
админ-поредна издънка (Small).jpg (36.1 KиБ) Видяна 3878 пъти
$64EN - специалист
АБСОЛЮТНО НЕ Е ВЕРНО ТОВА---ТОЧНО ОБРАТНО Е..........мога да се аргументирам и да поспоря ако нужно и да обясня точно защо е така
интересно ..

ти имаш впредвид че от външната страна остават здрави ли??? защото сега като се замисля малко :? аз лично тъка ги слагам-нарязаното остава отвътре.
ще очаквам отговорите Ви с нетърпение !
leonardo_vd - модератор
Зависи кое имате предвид да значи отвън и кое отвътре. Няма начин да се сгреши при рязането.
$64EN - специалист
и аз мисля , че няма начин да се обърка , просто сигурно е станало някакво объркване ....
иначе под "отвътре" и "отвън" , аз имам впредвид това :

Прикачен файл

dsc00100_116.jpg
dsc00100_116.jpg (41.1 KиБ) Видяна 3828 пъти
leonardo_vd - модератор
Ами ясно е че отвън профила остава цял, нали там лежи картона и точно тази страна оформя извивката.
Админ каза-Mеталните профили които завиват се режат от горе и външната страна. А от вътрешната е цял.

Не разбирам нищо ама мисля че първо някой се е изразил неточно(и то доста)----и после е получил подобен отговор

Обяснете в крайна сметка

Тема "Съвет за осветлението" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: