Монтаж, топло и звукоизолации.
radoraev - специалист
EVGENI написа:
.... и ето най-накрая дойде дългоочаквания момент за ремонта в къщи.
Преди да започна преграждането на порталната врата първо изолирах таваните с гипскартон и вата
Ей този ме разби---как го завартя това чело без да сложиш първо горния пласт картон--на тази снимка дето е с ватата направо ме набръчка човек--браво
EVGENI - напреднал
Защо? Гипскартона си ляга по профилите и по огънатия профил. Огънатите профили са 3бр. -единият ляга по тавана,другият е на първо ниво и третият на второ ниво.
radoraev - специалист
EVGENI написа:
Защо? Гипскартона си ляга по профилите и по огънатия профил. Огънатите профили са 3бр. -единият ляга по тавана,другият е на първо ниво и третият на второ ниво.
е кое го държи огънат под формата която ти трябва?--за профила УД говоря
Аха--сега ти прочетох това за трите профила :?
при тебе всичко е ясно значи.................... :wallbash:
Добре,че дрелката и е лека и малка :lol:
и ти е по-лесно с нея да пробиваш отколкото да затвориш горе тавана данякъде и набързо с рапиди да хванеш УД--което при тебе се явява средно по другия начин ще е просто горно
EVGENI - напреднал
първият профил е захванат към тавана по предварително очертаната фома. Челото от гипскартона се води по него, като не е под напрежение а е нарязано на ивици. Другите Ud-та се водят по него
radoraev - специалист
EVGENI написа:
първият профил е захванат към тавана по предварително очертаната фома. Челото от гипскартона се води по него, като не е под напрежение а е нарязано на ивици. Другите Ud-та се водят по него
тъй де.....тъй де.....просто това е най-сложния начин....както и да е...
И ако растоянието над тавана ти е 40см.---ти пак ли ще пуснеш чело?
Ще исхабиш ли 3 кв.м.????
И едно УД и време за чертане и рапидки и айде да не продължавам
Последна промяна от radoraev на вт юли 31, 2007 11:28 pm, променено общо 2 пъти.
EVGENI - напреднал
.... от дрелката съм доволен - бетона го яде :-D ...мислих и твоят вариант но направих този :)
radoraev - специалист
EVGENI написа:
.... от дрелката съм доволен - бетона го яде :-D ...мислих и твоят вариант но направих този :)
На инат ли........... :lol:
leonardo_vd - модератор
С вратата к'во стана. Да ти търся ли снимките ми?
radoraev - специалист
leonardo_vd написа:
С вратата к'во стана. Да ти търся ли снимките ми?
с тва око дето мига направо ми расказа играта :lol: -не мога да се съсредоточа,а вече го правя като пиша за да не ме издебне г-н Стефчо :lol:
EVGENI - напреднал
В същност тавана стана така ........
и сега продължавам с порталната врата

Прикачен файл

Photo0039.jpg
Photo0039.jpg (41.36 KиБ) Видяна 12923 пъти

Прикачен файл

Photo0036.jpg
оставих касата на вратата като я подсигурих допълнително с дюбели
Photo0036.jpg (64.02 KиБ) Видяна 12924 пъти

Тема "преграждане на портална врата -помощ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: