Монтаж, топло и звукоизолации.
Andri01 - майстор
Не мога,късно ми е. Питах - не ме искат в армията за фатмак. Сега ще пробвам в полЮцията. :lol:
И все пак някой да ми отговори по темата, колко навътре да ги забивам. 1/3 да е в земята би трябвало да е стабилно ?
Andri01 - майстор
Ако ги забиваш с удар - ок, ще стане стабилно. Пресметни колко ще оставиш отгоре,защото после трябва да ги подравниш,чрез изрязване.
Рязане не е вариант, ако нещо не е както трябва ще забивам още навътре. Добра идея ли е като я забия металната тръба, да я напълна вътре в самата нея с пясък 1 метър (или нещо друго), за по добра стабилност и като приключа отгоре ще сложа монтажна пяна да не влиза вода. Приемам и други идеи, целта е да е стабилно
ivanovbg - майстор
Ако ти се заиграва можеш да ги напълниш с пясък и цимент през една фуния. Не забравяй върха дето забиваш да га сплескаш. Хем ще се забива по лесно, хем няма да се напълни със земя.
пон юли 08, 2024 8:38 amAndri01 написа:
Не мога,късно ми е. Питах - не ме искат в армията за фатмак. Сега ще пробвам в полЮцията. :lol:
И за там не ставаш- по мое време учебният предмет беше "Култура на речта". Сега не зная как са го прекръстили. Има изучаване и на чужди езици, а ти се справяш само с френски. Котира се английският.
Освен това, полюцията вече липсва при теб, тъй чииииИ....
Andri01 - майстор
Прикачен файл:
Тъп молицай.jpg
Тъп молицай.jpg (57.84 KиБ) Видяна 1024 пъти
На прав път си- двойкаджиите изобщо да не се пробват.
За стар виц бием чембери и табани. Дължиш пеесе стинки от старите у форумната каса.

пп. .....молицай, хахааааааа! Я да видим дали можеш да редактираш, освен ако по щатско е нормално да са ......такива!
Виж си личния, да ти изпише глупедиум!

Тема "Изграждане на навес с метални тръби" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: