Много интересна и все по-често дискутирана тема.
andrian.ivanov - специалист
По-доло имам груба схема на стаята. Интерисува ме колко см балатум е правилно да оставя пред кухненското обзавеждане от началото на стената. Искам когато се отваря вратата на всекидневната или терасата да не е грозен пода защото ще бъде съеденен с лайсна и нататък с мокет не знам правилно ли е в края на врата от към тази гледна точка но пък от друга прекалено много ми се вижда пред кухнята да има толкова балатум Кое е логично Моля дайте ми компетентно мнение на чертежа съм посочил размерте на стаята и от кухнята в края на 2 врати като се има предвид че 60 см са заети за гот печка мивка пералня и тн.

Прикачен файл

Untitled.png
Untitled.png (38.87 KиБ) Видяна 2060 пъти
cybersas - специалист
Балатума мога да го преглътна - примерно по финансови причини. Комбинацията мокет+ балатум - даже не си я представям.

Мокет в кухня обаче ми се вижда революционно - с всичките там трохи, кетчуп и пр. набити в него. Що не вземеш да размислиш? И каква лайсна между тях - позлатена - най-добре, тия алуминиевите ми седят кичозно :weedman:
andrian.ivanov - специалист
Все пак съм преценил и съм го измислил нямам намерение да слагам паркет под кухнята и е мокет защото живея сам. Отностно по темата не ми е отговорено колко см пред кухнята (мивката) да направя нивата. По горе ясно се вижда кое колко см е
VLADO66 - майстор
На 150см.-след вратите .Пред вратите е най голямото натоварване и мокета най-много се захабява.
begemot1 - специалист
VLADO66 написа:
На 150см.-след вратите .Пред вратите е най голямото натоварване и мокета най-много се захабява.
+ 1

Тема "Помощ за под с 2 настилки във всекидневна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: