Много интересна и все по-често дискутирана тема.
hricava - специалист
Ами по твърдо е да - вижте сайта на производителя и какво представлява: марка А основно продават http://www.bentonite-bg.com/bg/aplicati ... te.html#02
sanig - специалист
hricava написа:
майката е върху перлит с леки изключения в места където нивото излезе на 0
Извинявам се ако прозвучи глупаво, но няма ли опасност майката да се размести при поставянето на плсокостите. Тя закрепаена ли е някъде или не?
hricava - специалист
Ами може да се размести ако не се постави правилно, но бавно ако се действа 2 души спокойно си я полагат-тежи към 20 кг. Важното е майката да е чиста и да няма посипан перлит по нея :)
sanig - специалист
hricava , тука нямаше ли снимки как нареждаш пода ? :?
hricava - специалист
На предната страница са снимките качени в snimka.bg. Като ми остане свободно време ще го опиша целия процес в отделна тема, че така много се разводняват нещата..
Тани - модератор
А няма ли да е по-лесно, ако лентата която служи за зашващане на съседни плоскости предварително е захваната с видии за една от страните? Просто идея!
sanig - специалист
hricava написа:
На предната страница са снимките качени в snimka.bg. Като ми остане свободно време ще го опиша целия процес в отделна тема, че така много се разводняват нещата..

Дано не прозвучи нахално, ако може да е по -скоро
hricava - специалист
Тани написа:
А няма ли да е по-лесно, ако лентата която служи за зашващане на съседни плоскости предварително е захваната с видии за една от страните? Просто идея!
Да но това означава да нивелираш цялата плоскост с майката ане само майката което е по трудно :)
hricava - специалист
sanig написа:
Дано не прозвучи нахално, ако може да е по -скоро
Ето ти исканата статия:http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1942
Ще черпиш дето ме пришпори да я напиша :)
sanig - специалист
:prost:
много благодаря, надявам се до 10 дни да се похваля с новия под

Тема "Идея за сух под" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: