• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Тани - модератор
Сега тръгвам на работа и аз , но довечера на мястото на този пост ще кача :roll:

Мисля си дори , че можем да спретнем една статия заедно! Хем ще обменим опит в най-дребни подробности! Пък и няма само един верен начин , за правене на нещо ! Нека покажем различни гледни точки!
masteradmin - майстор
Истината се ражда в спора :klugscheisser: Чакам леонардо да видим какво ще каже по въпроса.
Тани - модератор
Ето малко снимки и от мен.
Очаквам критика! Моля не ми спестявайте нищо!Все пак това са първите профили които съм докоснал и основно съм се информирал

Прикачен файл

HPIM6596.jpg
HPIM6596.jpg (103.66 KиБ) Видяна 14331 пъти

Прикачен файл

HPIM5677.jpg
HPIM5677.jpg (125.4 KиБ) Видяна 14331 пъти

Прикачен файл

HPIM5724.jpg
HPIM5724.jpg (111.09 KиБ) Видяна 14331 пъти

Прикачен файл

HPIM5752.jpg
HPIM5752.jpg (93.82 KиБ) Видяна 14331 пъти
leonardo_vd - модератор
Съжалиавам че не можах да постна снимки от днешният ми работен ден.
Относно конструкцията която си направил, ми се струва че и липсва малко UD профили. Иначе като замисъл не е лошо.
Да Видим как ще изглежда шпакловано.
Тани - модератор
leonardo_vd написа:
Съжалиавам че не можах да постна снимки от днешният ми работен ден.
Относно конструкцията която си направил, ми се струва че и липсва малко UD профили. Иначе като замисъл не е лошо.
Да Видим как ще изглежда шпакловано.
Е щях да се учудя ако бях направил всичко перфектно от първия път :lol: Би ли ми казал къде съм "спестил" UD -тата :?:

И така ли се прави въобще конструкцията на овалите, защото никъде не пише и аз импровизирах :?
leonardo_vd - модератор
Тани написа:
leonardo_vd написа:
Съжалиавам че не можах да постна снимки от днешният ми работен ден.
Относно конструкцията която си направил, ми се струва че и липсва малко UD профили. Иначе като замисъл не е лошо.
Да Видим как ще изглежда шпакловано.
Е щях да се учудя ако бях направил всичко перфектно от първия път :lol: Би ли ми казал къде съм "спестил" UD -тата :?:

И така ли се прави въобще конструкцията на овалите, защото никъде не пише и аз импровизирах :?
Ами липсват УД-та на първата снимка точно на овала. До това дали така се прави- ДА браво! Знаеш ли аз от колко време търся такива хора, но удрям все на камък. Продължавай само така.
Тани - модератор
:-D :-D :-D
Ами всеки си има стил на работа. Аз ги слагам в последния момент.Човек се учи от грешките си , та аз не се бях сетил да си отбележа на овала къде точно съм сложил парчетата UD :? Наложи се да провра един нож между двата картона , за да намеря UD-то. Сега вече си белязвам още преди да ги захвана :razz:
По овелите слагам парчета UD през около 20 см. Достатъчно ли е?
Стефан - майстор
Май вече прекалихте с чата!!!! Нямате ли си други начини да си говорите?

Ако някой се интересува от такива начупени кичозни тавани, едва ли ще се захване сам да си ги прави. Просто ще потърси майсторите като Вас! Така, че никой не се интересува от тънкостите на занаята Ви / поне аз не се интересувам /. Ако някой имаше интерес, то би прекъснал диалога Ви!

SORY, увлякохте се!
masteradmin - майстор
Стига бе Стефчо темата в форума е гипскартон в нея влизат само такива хора за какво искаш да си говорят ? На мене лично всяко мнение и снимка са ми много интересни и ги гледам и чета с нетърпение.
velsi - Почетен майстор
Стефан написа:
Май вече прекалихте с чата!!!! Нямате ли си други начини да си говорите?
Стефане, типично в твой стил да те попитам: би ли дал определение за ЧАТ, ако обичаш.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Шпакловка фуги гипскартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: