• 1
  • 2
nepokis - помощник
Моля кажете ми как вървят цените на растерните тавани?Аз наскоро правих 2стаи и коридор.За 30кв. взех 150лв.Това нормална цена ли е?
bisplus - специалист
Според мен си подбил доста цената ...трябвало е поне на 8лв на кв.м....е все пак зависи в кой град е! Кажи в кой град?
leonardo_vd - модератор
nepokis написа:
Моля кажете ми как вървят цените на растерните тавани?Аз наскоро правих 2стаи и коридор.За 30кв. взех 150лв.Това нормална цена ли е?
За такава малка квадратура, Минимум 10лв. за квадратен метър, за квадратури над 100кв.м. може да монтираш спокойно на 8лв.
radoraev - специалист
:? :? :?
В бургас това въобще не го смятаме за таван и го правим на около 4-6 лева зависи от квадратите
Доколкото си спомням за един ден в завършен вид абсолютно сам съм правил 121кв.м---в помещение с форма на бъбрек
Просто не ми стига наглостта да му кажа на човека че днес ще заработя 1000 лева
Незнам...........растерния ми е като детска играчка
bisplus - специалист
Според мен, око работиш за 4-6лв. това означава че не си цениш труда...ти още малко ще кажеш, че като си го поставил си се чувствал супер отпочинал!! :)
radoraev - специалист
Ценя го аз........
Ама не е нормално бе човек........некой в БГ да заработи с работа днес 1000 лева----докато други работят за 500 на месец
nepokis - помощник
да наистина е малко нереално да жземеш толкова пари за един ден,но мога ли да попитам за колко време го свърши това и сам ли го направи?Вие в Бургас яко подбивате цените щото има много некадърници от селата,които идват да бачкат за 2-3лв на кв. и вие просто сте длъжни да работите за без пари...То тука почна да става така,но все още работата не е западнала толкова много
leonardo_vd - модератор
radoraev написа:
Ценя го аз........
Ама не е нормално бе човек........некой в БГ да заработи с работа днес 1000 лева----докато други работят за 500 на месец
Ми това си е техен проблем. Аз ценя труда и цената ми е толкоз. За сега не мога да се отърва от работа. Значи и хората ги устройва, нали гледаше все надниците бре Радо к'во ти стана сега? Нормнално е да заработи 1000лв. защо? Ако умее и може няма нищо лошо, лошите са тиа които крадат по 1 000 000лв. на ден.
И на мен ми е играчка растера, но не го показвам :-D
radoraev - специалист
leonardo_vd написа:
radoraev написа:
Ценя го аз........
Ама не е нормално бе човек........некой в БГ да заработи с работа днес 1000 лева----докато други работят за 500 на месец
Ми това си е техен проблем. Аз ценя труда и цената ми е толкоз. За сега не мога да се отърва от работа. Значи и хората ги устройва, нали гледаше все надниците бре Радо к'во ти стана сега? Нормнално е да заработи 1000лв. защо? Ако умее и може няма нищо лошо, лошите са тиа които крадат по 1 000 000лв. на ден. И на мен ми е играчка растера, но не го показвам :-D
Искам да стана лош :-D
Ами може би просто в различните региони различно работим и това не смятам че е повод да се надприказваме кой какво ценил и какъв бил
Еми в нашия регион започнах да монтирам растарен през 1994год. незнам във вашия кога са се появили таваните--но може би това играе роля във времето като оформяне на силна конкуренция при това в район като Бургас където се строи с невиждани темпове---Бургас..Сл.Бряг...Созопол----нема смисъл да изброявам
The_FAN - специалист
radoraev написа:
leonardo_vd написа:
radoraev написа:
Ценя го аз........
Ама не е нормално бе човек........некой в БГ да заработи с работа днес 1000 лева----докато други работят за 500 на месец
Ми това си е техен проблем. Аз ценя труда и цената ми е толкоз. За сега не мога да се отърва от работа. Значи и хората ги устройва, нали гледаше все надниците бре Радо к'во ти стана сега? Нормнално е да заработи 1000лв. защо? Ако умее и може няма нищо лошо, лошите са тиа които крадат по 1 000 000лв. на ден. И на мен ми е играчка растера, но не го показвам :-D
Искам да стана лош :-D
Ами може би просто в различните региони различно работим и това не смятам че е повод да се надприказваме кой какво ценил и какъв бил
Еми в нашия регион започнах да монтирам растарен през 1994год. незнам във вашия кога са се появили таваните--но може би това играе роля във времето като оформяне на силна конкуренция при това в район като Бургас където се строи с невиждани темпове---Бургас..Сл.Бряг...Созопол----нема смисъл да изброявам
Къде видя толкова растер в Созопол... нали от там се връщам :)
строи се но не е толкова ударно... има иначе де..
  • 1
  • 2

Тема "растерен таван" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: