Ел. инструментите. Консумативи.
емовлаха - специалист
Мн яко се е получило сравнението със кутията папироски :) Ааа годишна консумация цигари на колко паре се равнява ? :)
hidrazin - майстор
пет май 10, 2024 10:38 amемовлаха написа:
Ааа годишна консумация цигари на колко паре се равнява ? :)
На колкото е необходимо.
Вече няколко пъти разни глупаци са ми обяснявали че ако спра цигарите съм щял да спестя пари за скъпи инструменти или друго. :)
Ми те да спрат бира, ракия, жени, ресторанти, коли ... и да лягат в трапа.
:partyman:
емовлаха - специалист
Далеч съм от мисълта да давам акъл на някой да спре цигарите и какво да си купел:) Пушач бях и аз! Всичко си е до личен избор:)



Не лошо изпълнение със оригинални части :-D
kr1100 - майстор
пет май 10, 2024 11:00 amhidrazin написа:
...Вече няколко пъти разни глупаци са ми обяснявали че ако спра цигарите съм щял да спестя пари за скъпи инструменти или друго. :)
Спри ги. Трибуквения може да забави , но не прощава.
Имам нагледни "примери" с близки. Ако стане така не знам дали имаш близък за да те гледа. Ставаш по-зле от мумия от Освиемцин.
Офф гледал съм брата на покойната ми съпруга в болница, а преди бях снабдител и линейка докато си беше в къши. 2 кутии не му стигаха на ден . Угасна 1 месец преди да навърши 51 г.
Още офф 1,9 г съм гледал съпругата ми. последните 5 месеца беше на легло. 3 месеца преди да почине купих Антидекубитален дюшек и възглавница защото не можеь да чакам тези от "грижите' Качих я на кантар държа и подпряна на мерн за да знам колко кг е за настройка на дюшека - беше 42 кг. Всичко се свило мускули, месо няма , суха кожя и кости.Една бутилчица с 100 мл вода не можеше да вдигне с ръката си. Много е гадно.

А и помощ от никъде.
MamaMy - майстор
Съжалявам Краси! Изпитал съм го на собствен гръб няколко пъти и прекрасно те разбирам.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Как се отплесна темата към пушене!
Имам интересни истории, лични...
Една резачка не пуши ли, не ми я фали!



Гледайте и слушайте! Приятни действия/бездействия!
емовлаха - специалист
пет май 10, 2024 10:54 pmТрифон П.Трифонов написа:
Гледайте и слушайте! Приятни действия/бездействия!
Сефтето



Маркетинг



Про версия



Копия/реплики . Кеф ти Хуск кеф ти Щил

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: