Ел. инструментите. Консумативи.
емовлаха - специалист
Какво да слушам нищо ново. Там са прай сичко, да бяха кръстили бранда Катюша или Дурдом :)
емовлаха - специалист
съб май 11, 2024 9:37 pmТрифон П.Трифонов написа:
Нищо не си чул, Емо. Нормално.


Това са от първите клипове за дето съм гледал, подобни машина идваха на чаркалаци и собственика си я сглобява, има доста ревюта.
Не стана ясно със какво цпг ги сглобяват за ватенките, премиум се счита Метеор.
Нищо ново не чух
Забравих, че в Китай завърши лесовъдния.
емовлаха - специалист
Темата е за Триони! Не за лесовъдство :) Сподели какво те развълнува свързано със гората, за сечене на сухи и болни дървета ли примерно

n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб май 11, 2024 6:33 pmТрифон П.Трифонов написа:
Емо, ти чу ли нещо?
Скролвах... Скролвах... баткото изобщо пусна ли последната прехвалена?
mavryt4o - майстор
Привет👋Имам проблем от вчера с моторния си трион на щил.Топъл или студен пали единствено по схемата на първоначално палене на студен двигател и не държи обороти. При пускане на гаста загасва иначе ако го държа постоянно в обороти си работи. Модела е 044. Купен е от мен нов преди 5-6 години и не е имало никакъв проблем до вчера. Знам че е хвърляне малко на боб но може ли да ме ориентирате от къде може да идва проблема?
Soviet_Soldier - специалист
ср май 15, 2024 10:35 ammavryt4o написа:
Привет👋Имам проблем от вчера с моторния си трион на щил.Топъл или студен пали единствено по схемата на първоначално палене на студен двигател и не държи обороти. При пускане на гаста загасва иначе ако го държа постоянно в обороти си работи. Модела е 044. Купен е от мен нов преди 5-6 години и не е имало никакъв проблем до вчера. Знам че е хвърляне малко на боб но може ли да ме ориентирате от къде може да идва проблема?
Звучи като да не ѝ стига въздух на празен ход. Пробвайте да завъртите LA половин оборот по часовниковата стрелка и би трябвало да се оправи.
flameelement - напреднал
Имах подобен проблем с хуск 136 на 1 година. Оказа се, че от вибрациите се разцентровал реглаж, предполагам свързан с оборотите. Занесох я в сервиза, защото беше гаранционна, с отвертка и за 2 минути я оправиха.
емовлаха - специалист
ср май 15, 2024 10:35 ammavryt4o написа:
Имам проблем от вчера с моторния си трион на щил от къде може да идва проблема?
Хубав трион! Отнеси го в сервиз на Щил

Тема "Тема за резачките и моторните триони" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: