Ел. инструментите. Консумативи.
kalpev - специалист
kalpev - специалист
Моля :prost:
Преди време имах много хубав кожен колан за инструменти. Беше правен в някакво TПК в Казанлък. Правеха също колани за служителите на енергото да се закачат по стълбовете, и кобури за Макаров. Но сега не знам дали въобще го има това ТПК, произвеждат ли, продават ли...може да поразпиташ.
А моят колан го подарих на един индиец докато бях в Индия. През цялото време го гледаше като кученце кремвирш и беше много усърден да ми помага.
zLO - специалист
Едно бързо включване след доста време отсъствие (:
Сръчните майстори като вас нямат ли сръчни жени, които да ушият подобно нещо? Разгледах няколко предложения тип "Направи си сам" за такъв колан и всъщност не е толкова трудно "простосмъртен" да си го ушие. Пък и ще излезе далеч по-евтино от тези, които можете да намерите по магазините.
Скоро баща ми има имен ден, та по този повод мислех да му направя колан. Ако резултатът е задоволителен ще пусна снимка.
juvigy - специалист
Аз внасям ето такива:
Изображение
http://www.freeimagehosting.net/xye2q
Досега нема оплакали се. А и са евтини.
zLO - специалист
От време на време в Баухаус и Вилаз пускат оферти за колани за инструменти. Затова и се отказах от шиенето на такова нещо. Точно тогава намерих колан за 6лв - кожен, изглежда доста прилично.
В момента в новата брошура на Вилаз има абсолютно същия, само че за 4лв. Изглеждат стабилни. Баща ми си ползва неговия вече повече от половин година и не е мръднал. Смятам, че са доста добри за парите си (:

П.П.: Сега видях линка, който е дал juvigy. Точно за същия тип колани става въпрос.
profesionalist_wood - майстор
Оооо отдавна не съм чувал за теб, как си?. Имам същия колан от Вилаз,добър е за парите си
ivanovrg - специалист
Аз лично никак не харесвам коланите показани от juvigy
много са меки и трудно се бърка в джобчетата

най големия недостатък за мен е това че джобчетата са статични за колана
когато клякам и се навеждам ми пречат

juvigy по английско има подобни такива ,но само джобчета
доста е по дебела кожата
аз работя с такъв от 10 години
гледам е почнал да се къса по шевовете
нося два на един здрав кожен колан и джобчетата ги местя назад да не ми пречат

Тема "Колан за ръчни инструменти." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: