• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
Милен - майстор
Толкова по зле за фирмата ако има такова отношение към критиката на изделията им. Трябва да се радват на отзивите на ползвателите на техниката им. Така ще разберат от първа ръка къде са им слабостите и ще си ги отстранят. Това би бил правилния подход. Вижте им форума към сайта - пълен е с критики и никой не ги трие.

Колкото до издаване на фирмени тайни това никой не го толерира.
solo5 - майстор
точно тази критика те си я знаят много добре
в случая ние не знаехме тези подробности
и сега това със сигурност ще повлияе на бъдещия ни избор :)
Niky77 - специалист
А бе работи се във фирмата, но не е на нужното ниво. Имат потенциал, но изпуснаха много можещи и знаещи хора. Вече бях писал, но за тези които не са го чели, ще повторя - китайското производство е прекратено и моделите ще ги правят в Ловеч. За тези, които се интересуват кои машини не се правеха досега в Ловеч, мога да ги изредя, стига да има интерес. Знам всички силни и слаби модели на Спарки. Ако някой е забелязал, че досега съм писал основно за Макита във форума, да не му е странно, че знам толкова много за ловешкия завод - продавам и сервизирам машините им вече единадесета година. Нескромно е, но сервиза ни е най-силният в България. Ако някой е решил да се довери на българската марка, с най-голямо удоволствие мога да го посъветвам дали да си вземе или не даден модел. Няма да пиша рецензии, но ще отговарям на всеки заинтересуван.
solo5 - майстор
като за начало дай инфо за МВ 1400 СЕ :roll:
потвърждаваш ли, че електрониката е ахилесовата му пета :?
Милен - майстор
Niky77 написа:
*** китайското производство е прекратено и моделите ще ги правят в Ловеч. За тези, които се интересуват кои машини не се правеха досега в Ловеч, мога да ги изредя, стига да има интерес. ***
Ами няма да е лошо да знаем кои са им китайските модели. Може и да ги правят вече в Ловеч но и китайските още дълго ще са в оборот докато се изчерпят.
Niky77 - специалист
НЕ! Ахилесовата пета в момента са лагерите.Но зависи за какво ще го полдваш. Писаниците че един месец не можели да го оправят са несериозни. Ако не са имали части е отделен въпрос. Има и такива "сервизи" за жалост.Един съвет - вземи си МВ 1200СЕ+ и бира за останалите пари :wink:
Niky77 - специалист
Рендета,лентови шлайфове,акумулаторни,прахосмукачки,големите оберфрези,BR100,K1640,бензинови триони. Има и хубави машини от тях, но някои са големи дървета. Не всичко от изредените продаваме при нас.
dragozow - майстор
Потвърждавам за дърворезачките, нашия майстор не иска да ги гледа. Специално там имам много широки наблюдения и мога да кажа че за цената на спарки могат да се купят поне още 4-5 марки маркови дърворезачки.
Niky77 - специалист
Бензиновите триони не са лоши, но първо минават през сервиза и чак тогава ги пускаме за продажба :?
Spokoiniq - майстор
Към Niky77-препоръчай, моля те, лентов шлайф и оберфреза за хоби нужди от българското производство?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: