• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Ел. инструментите. Консумативи.
Pipo71987 - специалист
Колеги след мн мислене се спирам на 3 варианта и мненията ви са ми нужни много за моя избор.
Вариант 1-Бош Гас-15 от extreemaa за 250лв с доставката ??
Вариант 2-Cimex 30l от сайт нямам си на идея каква е(мнение на един фр че е топ заедно с жирафа,само за това я ползва на жирафа)
Вариант 3-Лидълската в Събота на 170лв.???
Всичките са съобразени според джоба ми и парите които мога да отделя в момента за това нещо.Както споменах няма да бъде използвана брутално и мн често.Предимно за домашно почистване на моя си обект и евентуално ако се наложи 1-2 пъти в месеца някъде другаде.Благодаря на всички от предишните коментари и се надявам да ме насочите вече към кой от 3те варианта да се ориентирам.Пазете се !!!
Chefo77 - майстор
Това последното ако ти кажа как вие ...
Pipo71987 - специалист
чет юли 23, 2020 10:55 pmChefo77 написа:
Това последното ако ти кажа как вие ...
От коментарите ти разбирам,че си начетен човек разбиращ от тия неща.Кажи ми коя ти лично би избрал от трите ? Благодаря ти
Chefo77 - майстор
От трите - нито едната. За Боша съм изказал мнение - мисля че ще ти е малка. На Симекса му нямам доверие (разбира се, може и да греша). Лидлските по мнения на потребители са ОК, но имам неприязън към смукачки, които звучат като че ли всеки момент ще изгорят. И там имаш еднократна машина - няма ремонт.
Виж Stihl SE62E. Далеч не е най-мощната, но е с приемлив обем и е доволно безпроблемна и дуракоустойчива. Има ръчно тупане на филтъра, оригиналният консуматив е евтин (което обезсмисля търсенето на заместител или чакането да пуснат торби в бакалията).
Pipo71987 - специалист
чет юли 23, 2020 11:41 pmChefo77 написа:
От трите - нито едната. За Боша съм изказал мнение - мисля че ще ти е малка. На Симекса му нямам доверие (разбира се, може и да греша). Лидлските по мнения на потребители са ОК, но имам неприязън към смукачки, които звучат като че ли всеки момент ще изгорят. И там имаш еднократна машина - няма ремонт.
Виж Stihl SE62E. Далеч не е най-мощната, но е с приемлив обем и е доволно безпроблемна и дуракоустойчива. Има ръчно тупане на филтъра, оригиналният консуматив е евтин (което обезсмисля търсенето на заместител или чакането да пуснат торби в бакалията).
Благодаря,ще я погледна и нея и тия дни ще го измисля коя точно да е.Брагодаря
Здравейте!
Искам да си купя прахосмукачка и съм се спрял на няколко модела. Търся мнения и отзиви за тях. Ще я ползвам, както в апартамента така и когато работя с инструменти.

1.Nilfisk Buddy II 18 Inox
2.Karsher WD 3 P
3.Lavor Vac 20 S
4.Lavor QUATTORDICI SE
5.Lavor Venti XE
6.Stihl SE 62 E

Благодаря Ви предварително :)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Пак избор на професионална прахусмукачка?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: