• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50
Ел. инструментите. Консумативи.
Niky77 - специалист
Х 52 Е - оберфреза, но за хоби !
Spokoiniq - майстор
А разликата със 75 дали може да ми обясниш, освен надписа professional параметрите са 1:1.
И въпроса за лентовия?
Niky77 - специалист
Закрепването на предния лагер. На Х75 е проблем. Лентов няма!
griffin - майстор
Колеги някой може ли да каже това дали се прави тук или в китай и ако има наблюдения че мисля другата седмица да го пазарувам
модела е BR 12E


http://bg.sparkygroup.com/pt_products.h ... 82/details
Niky77 - специалист
Китай. Живот на батерията около една година.
griffin - майстор
Благодаря за бързия отговор, язак само таман се бях засилил кам точно този модел
null - специалист
griffin написа:
Благодаря за бързия отговор, язак само таман се бях засилил кам точно този модел
Аз пък съм си го взел вече. Доволен съм.
gogolisec - напреднал
Благодаря на Niky77 за компетентните отговори - абсолютно си прав за всичко. И все пак не забравяйте, че за да произвеждат за нас машини малко или много трябва да се съобразяват с изискванията на стандарта ISO 2001, иначе няма да има договорка, което ще рече, че факта, че са китайски съвсем не означава, че са с лошо качество.
Колкото до маркетинга и продажбите, мисля, че няма да повлияят моите мнения на предпочитанията на бъдещите ни клиенти! Самият факт, че се произвеждат в БГ, сам по себе си говори, че ще са предпочитаната марка, погледнато откъм сервизно обслужване, а защо не и откъм качество?!? :wink:
andrej - помощник
Имам флекс МB 1200CE+ и бормашинка BR100E. Бихте ли ми казали къде са им слабите места и дали въобще ги бива, а и къде са произведени :)
Niky77 - специалист
И двете машини са ти хубави. Ъглошлайфа е правен в Ловеч, бормашината не. Слабо място на ъглошлайфа е плъзгача и зависи кога е произведен -лагерите. Бормашината е добра, но за какво я ползваш?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 50

Тема "Инструментите на Sparky - Ловеч" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: