• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
colyo - специалист
С едно Файнче миналото лято изкопах фугите на банята и просто бях потресен, че нямам такъв инструмент. Накрайника не беше мръднал изобщо. Банята на нашите я правих със син Бош.......не, че не върши работа ,но 2-3 класи назад и накрайника свърши на последния ред плочки и приклекнах 56 лв за нов. После хванах промоция в Лидъл и си взех Парксайд от 75лв. За парите си работи прекрасно.....като синия Бош.
mitko64 - майстор
Приставката на Бош за фуги върши страхотна работа, но малко се изсилих преди време, че реже плочките като кашкавал. Реже ама монтански плочки. Лятото изрязвах една плочка, много твърда германска, отвор по средата за вградена батерия. Изряза я с триста зора(доста сложна конфигурация със закръгления), но ножчето посиня в единия край. Иначе самата фуга я хрупа здраво.
EDI - майстор
Сега гледах една брошура на БАУХАУС, мулти-то на ФЕЙН го продават по 369 лева.
Mega - специалист
Днес си купих този комплект ножове. http://www.bosch-pt.com/bg/bg/accocs/%D ... %82%D0%B8/

Интересното е, че на единия пише дърво и метал, но отзад на обяснянието пише алуминий. ;) Все пак и той е метал. ;)
colyo - специалист
Колко го взе това комплектче?
Mega - специалист
colyo написа:
Колко го взе това комплектче?
89 лв. мисля беше с ДДС.
Mega - специалист
Този модел ми беше в избора като взимах моя. Но той не може да работи с преходници, защото е с бърз захват. Тоест работи само с ножове на Dremel. Днес пробвах читавите ножове на Bosch и се оказа, че машината можела да реже. Оригиналните са пълно менте. Сега ако не можех да ползвам преходник трябваше да купя пак същите боклуци за ножове.
kamendc - специалист
Здравей - би ли казал колко издържа батерията?
Аз съм се загледал по една куча марка мултутулче, батерията май е подобна - 1.3 mAh, Li-Ion, 10.8 V
http://praktis.bg/bg/Multitul-3-v-1-RTR ... 4/product/
EDI - майстор
Не ги сравнявай, защото елементите в пакета надали са дени и същи.За дребна домашна работа и това чуденце ще върши работа.Ама 3 часа зареждане и само една батерия ще ти скоси животеца докато чакаш.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Multi Tool (Мулти нож) - Избор, покупка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: