• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
versus - помощник
Здравейте ,купих един много запазен циркуляр от колега от форума преди време ,машинката е B & D произведена в кралството .Дълго след покупката не ми се налагаше да я ползвам и като ми се наложи реших да и купя нов диск .....и .......греда .....няма никъде ,всички вдигат рамене и казват ,че такъв размер не са и чували .
Размера е 140 външен и 12,7 вътрешен ,а сега де ;))
Много ще съм благодарен ,ако някой ме насочи от къде да си купя такъв , и защо мамка му няма такъв размер никъде. За София става въпрос
Тани - модератор
Я пак премери вътрешния???
Размера в милиметри ли е :)
versus - помощник
Тани написа:
Я пак премери вътрешния???
Размера в милиметри ли е :)
да в милиметри е ,ми не съм го мерил ...на стария диск ,с който го купих и не ставаше за нищо пишеше точно така :partyman:
Тани - модератор
Е премери го! Тези 12 мм за отвора на оста ми се струват доста малко!
versus - помощник
Тани написа:
Е премери го! Тези 12 мм за отвора на оста ми се струват доста малко!
ми изхвърлих го ,но наистина отвора изглеждаше малък ,ще премеря захвата ,но все си мисля ,че няма да напишат неверни размери на диска :?
Тани - модератор
Погледни и дали шайбите не се обръщат за да захванат стандартен диск?
iva6ki - специалист
Разходи се до Киров Бош да мернат с шублера оста и да видят вида те имат втулки за уширяване на оста ако станат после си взимаш диск или от тях или където решиш на моя бош е 12,6мм оста.Даже виж в сайта на бош имат снимки да прецениш дали ще пасне.
versus - помощник
http://www.google.bg/search?q=black%26d ... 80&bih=770

явно си е такъв размера ,но май само за кралството
velsi - Почетен майстор
Просто отиди при печен стругар, който да ти направи преходни втулки към желания размер и всичко си идва на мястото.
  • 1
  • 2

Тема "Отчаяно търся диск за циркуляр !" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: