• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
maxx271 - специалист
Здравейте, преди месец си закупих ъглошлайф Budget BWS 900 за непрофесионална работа който в месеца бих ползвал няколко пъти но като работих понякога при стартиране се чува пропукване как при късо в ротора но не всеки път и реших да проверя оказа се че едната четка искри доста а другата не предположих че е за смяна а машината е нова обърнах четките да проверя но се оказа че пак от същата страна искри и друг път ми се е случвало да искри едната четка но като я изтъркам леко с шкурка се оправя сега пробвах но не става едва ли ротора е заминал измерих съпротивлението в статора еднакво е някакви идеии.???
Последна промяна от maxx271 на пет юли 18, 2014 7:15 pm, променено общо 2 пъти.
nikolson - майстор
Не е ли гаранционен?
П.П. Поздравления за дългото изречение! =D> :-D
Вадим Владимиров - специалист
+1
Последна промяна от Вадим Владимиров на пет юли 18, 2014 7:38 pm, променено общо 1 път.
jekasus - майстор
Заради промяната в първия пост, отменям моя за бъзиците.
Последна промяна от jekasus на пет юли 18, 2014 7:16 pm, променено общо 2 пъти.
maxx271 - специалист
До сега нищо смислено не съм чул какво му има на изречението като гледам от това което пишете едва ли има професори изречението вече е завършено с "ТОЧКА"
maxx271 - специалист
Чаро написа:
https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D ... 80&bih=661

Интересно е това търкане - https://www.google.bg/search?q=%D0%BA%D ... f&tbm=isch
И КОЕ МУ Е ИНТЕРЕСНОТО НА ТЪРКАНЕТО ПРОБЛЕМ ЛИ Е ДА СЕ ИЗПИЛИ ЛЕКО С ШКУРКА
Чаро - Акълия
То по тая логика и аз не виждам какво му има на флекса едната му четка искряла то е нормално да искри за тая марка още повече че е гаранционен не ти е работа да го човъркаш носи го в сервиза точка
maxx271 - специалист
НЕ СЪМ СПОМЕНАЛ ЧЕ Е Е ГАРАНЦИОНЕН БЕЗ ГАРАНЦИЯ Е НЕ ЗНАМ ДО КОЛКО Е НОРМАЛНО ДА ИСКРИ НО ИСКРЕНЕТО Е ДОСТА А УЖ МАРКАТА НЕ БИЛА ЛОША ПЪЛНИ БОКЛУЦИ ТОВА ИСКРЕНЕ Е ПРОБЛЕМНО ЕДВА ЛИ ЩЕ ИЗДЪРЖИ РОТОРА ДЪЛГО
  • 1
  • 2

Тема "прблем с ъглошлайфа" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: