Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Indianec 2 - специалист
Ясно, ще пробвам дали ще стане работата, във всички случаи твоята заварка е висш пилоташ сравнение с моите възможности. :)
Благодаря, за отговорите!
Другата седмица чакам приятел да провери дали има такъв ключ, увери ме, че имали някякви яки ключове, ама дали ще има тоя размер...
gogo7777 - майстор
пет авг 18, 2023 11:08 pmIndianec 2 написа:
Ясно, ще пробвам дали ще стане работата, във всички случаи твоята заварка е висш пилоташ сравнение с моите възможности. :)
Благодаря, за отговорите!
Другата седмица чакам приятел да провери дали има такъв ключ, увери ме, че имали някякви яки ключове, ама дали ще има тоя размер...
Като те знам, нито ще пробваш, нито ще купиш подходящият електрод...... :lol: :partyman:
Indianec 2 - специалист
Ако ми заемат подходящ ключ ще е така, няма да развалям камък. Избягвам на вземам назаем, ама сега се налага. Не изгарям от желание и да правя това, с което се захванах, ама и най-менте майстора ще ме мота няколко дни.
MamaMy - майстор
Indianec пари за глупости не дава :lol: . А за полезни инструменти, няма. :-D
Indianec 2 - специалист
Попринцип бих дал, ама ако може тоя път да си го спестя, поне за сега. В последно време се изръсих доста за малко по-неприятни неща, отделно смених работата и ще ми дойде тегаво...даже затова предпочитам да си свърша работата сам честно казано.
kr1100 - майстор
пет авг 18, 2023 4:42 pmIndianec 2 написа:
Извинявай, ама с какви елетроди завари камъка?
Че съм на същия хал, имам да свалям главина.
с какъв камък?
gogo7777 - майстор
kr1100 написа:
....
с какъв камък?
Cr/V вероятно или с китайската сплав Pk/S ПаркСайт :drinkers:
Andri01 - майстор
Има и друг чалъм: камък,6-то стенен,заварено парче тръба отвънка/ да не се отваря/ и това заварено на парче реактивна щанга от кола.
gogo7777 - майстор
съб авг 19, 2023 8:20 pmAndri01 написа:
Има и друг чалъм: камък,6-то стенен,заварено парче тръба отвънка/ да не се отваря/ и това заварено на парче реактивна щанга от кола.
Все едно ще отвива винта на Титаник. Камъка НЕтрябва е шестостенен..... :wink:
Andri01 - майстор
Защо? 12-ния има опастност да се размаже и превърти!!!

Тема "Въртоци за гедория и заваряване на вложка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: