Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
От доста време търся диск за шлайфане и полиране на метал за монтиране на шмиргел. :?: Предстовлява кече с месингови стърготини.
Необходим ми е за заточване и полиране на ножове. Тези които съм виждал са сдебелина 2-8 сантиметра. След като "майстори" ми съсипаха поредния нож съм решил сам да си ги правя.
evdoki - специалист
А защо има месингови стърготини? Аз съм виждал само с кече и диамантена паста, стават огледало ножовете.
Takezo Sensey - модератор
Виж това :

Прикачен файл

IMG_3853.jpg
IMG_3853.jpg (185.25 KиБ) Видяна 8872 пъти

Прикачен файл

IMG_3854.jpg
IMG_3854.jpg (167.61 KиБ) Видяна 8872 пъти

Прикачен файл

IMG_3852.jpg
IMG_3852.jpg (195.66 KиБ) Видяна 8872 пъти
evdoki написа:
А защо има месингови стърготини? Аз съм виждал само с кече и диамантена паста, стават огледало ножовете.
Точно това търся .С месинговите стърготини има по-голяма абразивност но не са задължителни.

На колегата takezo диска е със шкурка и не ми върши работа.

Диска ми трябва за финишно полиране след като съм наострил ножа с камъни.
karamundi - специалист
на битака има и при това всякакъв размер има и гумени шайби с абразив във тях мога да ти съдействам да си намериш,аз живея до битака и знам каде точно ги има 0888 765 104/0898887813/0893 48 98 34
karamundi написа:
на битака има и при това всякакъв размер има и гумени шайби с абразив във тях мога да ти съдействам да си намериш,аз живея до битака и знам каде точно ги има 0888 765 104/0898887813/0893 48 98 34
Благодаря колега утре неделя ще се рзходя до там :prost:
karamundi - специалист
ама само в събота тогава хората които ги продават са там
sek.1 - специалист
Мога само да потвърдя думите на колегата на битака има от пиле мляко за металообработването и сравнени с цените в магазините там си е направо без пари.
karamundi - специалист
от пиле млеко и от коза боза има и такива ръчни инструменти които не се продават и по спец. магазините мечтата на шлосера

Тема "Диск за шлайфане и полиране ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: