Заваряване, ковачеството, студената обработка, тенекеджийството и др.
Pansim1 - специалист
Демокрация сме... :-D избирай...
Щеше ми се да чуя мнение за Хасковския Vito, че гарантират уж че амперите са реални..
Pansim1 - специалист
Не става само с яденееее :)
Или в превод - не са единствено амперите важни. Пък колко са реални, само уредите ще покажат. Пък колко ще работи е трети въпрос :lol:
Айде успех с покупката :partyman:
MamaMy - майстор
Най-голямата ти грешка е да се подлъжеш по хасковския търговец. Всички ментета които са залели пазарите на резачки, дрелки и винтоверти ги внася той. Електрожените и компресорите му не са по-стока. Същите ментаци. Ако вземеш и случайно се закрепи и работи и след време ти се случи да пробваш Дела или Изата, има да се хапеш отзад от яд. С истинския електрожен заваряването е като рисуване. С хасковското менте е отбиване на номера.
aig_welding - специалист
вт сеп 19, 2023 2:39 pmbat pepo написа:
3:0 засега за Делчето...май това ще се взима....въпреки че,ми прилича на детска играчка...
Става и за ключодържател. :-D
aig_welding - специалист
вт сеп 19, 2023 2:41 pmPansim1 написа:

..............

Отвори го вътре и ще разбереш че си е играчка :wink:

..............
21-ви век сме, заваръчната техника също се развива. :wink:
Колегата от aig_welding, с какви електроди се справя по добре, базични или рутилки..? :?
Pansim1 - специалист
вт сеп 19, 2023 7:17 pmaig_welding написа:
21-ви век сме, заваръчната техника също се развива. :wink:
Да, развива се, в точно определена посока :-D Да подскажа ли накъде? :lol: :lol: :lol:

Всъщност, може да покажеш на всички желаещи какво има вътре, да не се чудят хората. Желателно с поставена рулетка до елементите...знаеш защо. Както може и да се посочи точния диаметър на проводника на силовия траф, Първична и вторична намотка...давай...
Аз си запазвам правото да питам за подробности, не че не ги знам, но за прегледност на написаното.
Pansim1 - специалист
вт сеп 19, 2023 9:39 pmbat pepo написа:
Колегата от aig_welding, с какви електроди се справя по добре, базични или рутилки..? :?
Предлагам търговеца да пусне един клип с въпросната машина как работи с базични електроди на нисък ток. Това ще даде отговор на твоя въпрос.
Колега,да разбирам ли,че трябва да взема по големия Дел160А на почти двойна цена,за работа 5-10 пъти в годината!!?? :?

Тема "Избор на инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: