• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 317
Нека намерим най-тънките цени.
kozl - майстор
Тоя съд ако е за препарат на засмукване от към входящата вода - не е за пяна. За пяната се закача вместо дюзата на изхода с високото налягане.
Аз имам Кархер и от евтините разпръсквачи на пяна за марката. Ползвам профи препарат, същия като на една автоперална и не става толко убава пената като на автомивката.
Обаче профи пеноразпръсквателя на Кархер чини повече от 100 лева и не си позволих да го купя.

А за лидълското и хабер си немам. Но лидълските накрайници не стават за Кархера, защото си купувах маркуч от Лидъл за отпушване на канал и не става да го подключа към Кархера.
mgbagera - специалист
Тая дето е 150 съм я ползвал ама... слаба работа, даже и за домашна употреба. В момента имам една PHD 135 бара. не разпечатвана на 2 месеца. До колкото знам в срок от 90 дни мога да я върна. Мисля да я върна и да доплатя още 50лв за новия модел от 170бар. Притеснява ме единствено че с тези работни 110 бара ще е умряла като PHD 150 .


Тайната за хубавата пяна е в повечето въздух :thumbs: На профи инструментите има за регулиране количеството подаван препарат и въздух. Колкото повече въздух бута в препарата толкова по гъста е пяната.
kuger - майстор
чет авг 06, 2020 1:59 pmkozl написа:
Тоя съд ако е за препарат на засмукване от към входящата вода - не е за пяна.
Това се закача след пистолета.
mgbagera написа:
Тая дето е 150 съм я ползвал ама... слаба работа, даже и за домашна употреба. В момента имам една PHD 135 бара. не разпечатвана на 2 месеца. До колкото знам в срок от 90 дни мога да я върна. Мисля да я върна и да доплатя още 50лв за новия модел от 170бар. Притеснява ме единствено че с тези работни 110 бара ще е умряла като PHD 150 .

Тайната за хубавата пяна е в повечето въздух :thumbs: На профи инструментите има за регулиране количеството подаван препарат и въздух. Колкото повече въздух бута в препарата толкова по гъста е пяната.
Тая "умряла" работа преди дни ми проби на две места гумени уплътнения по джамовете на колата. Мога и снимки да приложа.
Въздух не знам отде взима, но си има регулатор за подаване на препарата.
mgbagera - специалист
Ако струята си я направил да бие в една точка е възможно. Ама ако е на метал (дъга) нема шанс да пробие. На 150-тка дето я тествах, си държах спокойно ръката пред струята (тип дъга) на разстояние 15см от дюзата.

Обаче сега като се замисля, онази беше захранена с много тънък маркуч, като тези разтегаемите за помпане на гуми (дали имаше външно фи 12мм). Така че може и да не съм прав :prost:
Passa - специалист
Тази от събота я купих на последната промоция на 110 лева. А първата си я палтих на редовната цена от 220 лева.

Машината кърти мивки. И на права широка струя и на тясна и с турбо дюзата силата е голяма и трябва да се внимава при миене на фини детайли. Пробвал съм да си мия ръката под налягане и бързо я махам.

Парцалите дето ги миех с Мелио, сега просто ги мятам на земята и ги избелвам със струята както става на автомивките.
kuger - майстор
чет авг 06, 2020 2:57 pmmgbagera написа:
Ако струята си я направил да бие в една точка е възможно. Ама ако е на метал (дъга) нема шанс да пробие. На 150-тка дето я тествах, си държах спокойно ръката пред струята (тип дъга) на разстояние 15см от дюзата.

Обаче сега като се замисля, онази беше захранена с много тънък маркуч, като тези разтегаемите за помпане на гуми (дали имаше външно фи 12мм). Така че може и да не съм прав :prost:
На тънка струя беше, че колата цялата осрана от пчели. Маркуча стига да подава достатъчно вода няма проблем. При недостиг на вода мотора почва да мени оборотите.
Passa - специалист
чет авг 06, 2020 8:24 pmkuger написа:
чет авг 06, 2020 2:57 pmmgbagera написа:
Ако струята си я направил да бие в една точка е възможно. Ама ако е на метал (дъга) нема шанс да пробие. На 150-тка дето я тествах, си държах спокойно ръката пред струята (тип дъга) на разстояние 15см от дюзата.

Обаче сега като се замисля, онази беше захранена с много тънък маркуч, като тези разтегаемите за помпане на гуми (дали имаше външно фи 12мм). Така че може и да не съм прав :prost:
На тънка струя беше, че колата цялата осрана от пчели. Маркуча стига да подава достатъчно вода няма проблем. При недостиг на вода мотора почва да мени оборотите.
Тия жълтичките говна ли са от пчелите ? Много ме дразнят на вилата. Таман я измия и се почва бомбандировката....... :lol:
Passa - специалист
чет авг 06, 2020 8:24 pmkuger написа:
чет авг 06, 2020 2:57 pmmgbagera написа:
Ако струята си я направил да бие в една точка е възможно. Ама ако е на метал (дъга) нема шанс да пробие. На 150-тка дето я тествах, си държах спокойно ръката пред струята (тип дъга) на разстояние 15см от дюзата.

Обаче сега като се замисля, онази беше захранена с много тънък маркуч, като тези разтегаемите за помпане на гуми (дали имаше външно фи 12мм). Така че може и да не съм прав :prost:
На тънка струя беше, че колата цялата осрана от пчели. Маркуча стига да подава достатъчно вода няма проблем. При недостиг на вода мотора почва да мени оборотите.
Тия жълтичките говна ли са от пчелите ? Много ме дразнят на вилата. Таман я измия и се почва бомбандировката....... :lol:
mgbagera - специалист
Значи съм се заблудил нещо с онази 150 барова. Така по думите ви изглежда че са доста силни. Ясно е, ще връщам едната да взимам другата :mrgreen:

чет авг 06, 2020 7:29 pmPassa написа:
Тази от събота я купих на последната промоция на 110 лева. А първата си я палтих на редовната цена от 220 лева.
Човек кви са тия промоции 50% на водоструйка ? Уж следя редовно а никога не съм засичал такова намаление. Да не е от онези разпродажби дето ги правят само в София, веднъж на няколко месеца ?
Passa - специалист
чет авг 06, 2020 8:46 pmmgbagera написа:
Значи съм се заблудил нещо с онази 150 барова. Така по думите ви изглежда че са доста силни. Ясно е, ще връщам едната да взимам другата :mrgreen:

чет авг 06, 2020 7:29 pmPassa написа:
Тази от събота я купих на последната промоция на 110 лева. А първата си я палтих на редовната цена от 220 лева.
Човек кви са тия промоции 50% на водоструйка ? Уж следя редовно а никога не съм засичал такова намаление. Да не е от онези разпродажби дето ги правят само в София, веднъж на няколко месеца ?
Ми да ти кажа честно, Лидл не мога да ги разбера къде какво и как го търгуват. Но е факт че пускат понякога на 50 % по евтино някой от инструментите.
Само знам че като отидох имаше само една и то от този новият модел, та я грабнах тогава да я мъкна на вилата....... а дали и кога пак ще има по евтино - божа работа.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 317

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: