Нека намерим най-тънките цени.
XpacTa - специалист
Трябва да си луд да вземеш такава бетонобъркачка, на цената на истинска. Ето превод на едно от ревютата:
Досега често съм бил относително доволен от продуктите на Parkside. Но този бетонобъркачка е чисто игрална.
Отворът дори не е достатъчно голям, за да се напълни материал с лопата. А височината е толкова ниска, че не можеш да сложиш количка под нея, за да я изпразниш.
Djack - специалист
Тоя вентилатор за печки с Пелтие елемента от другата седмица, някой ползвал ли го е?
Делян - специалист
нед ное 19, 2023 11:26 pmivanovbg написа:
Да питам. Ел рендето им става ли? Трябва да изгладя едни гредички 8х8
Купих го преди поне 5-6 години. Ползвах го доста, даже му бях обърнал и ножовете. Но м.г. ме отарашиха и рендето замина при друг. Не съм имал проблеми.
ivanovbg - майстор
пет ное 24, 2023 10:48 amДелян написа:
нед ное 19, 2023 11:26 pmivanovbg написа:
Да питам. Ел рендето им става ли? Трябва да изгладя едни гредички 8х8
Купих го преди поне 5-6 години. Ползвах го доста, даже му бях обърнал и ножовете. Но м.г. ме отарашиха и рендето замина при друг. Не съм имал проблеми.
Благодаря.
Не издържах и заприходих 12V винтоверт с безчетков мотор, две батерии по 2Аh + една батерия 4Ah.
Рядко ми трябва подобно инструментче, но до онзи ден се измъчих с една макитка 10.8Vс една батерийка. То сложи свредло та пробий, смени го с битчето та завий...., па спри за почивка за зареждане...
Заредих му батарейките и паричките ми вече отлежават, хихи.
Мислех си за едно Milwaukee.........евентуално като порасна.
пишман_майстор - майстор
Не знам коя серия е и дали е подобрен спрямо предходната, но последните бяха зле ( за безчетковите говоря ) . Дано сегашните са по-гайретлии . И батериите половината от наличните ми от нови се скапаха. Поврежда се единичен елемент и дотам. Събрал съм два броя такива, една двуредова и една едноредова . Ще им сменям клетките с корейски .
kozl - майстор
съб ное 25, 2023 10:34 pmпишман_майстор написа:
Не знам коя серия е и дали е подобрен спрямо предходната, но последните бяха зле ( за безчетковите говоря ) . Дано сегашните са по-гайретлии . И батериите половината от наличните ми от нови се скапаха. Поврежда се единичен елемент и дотам. Събрал съм два броя такива, една двуредова и една едноредова . Ще им сменям клетките с корейски .
Е па ползвай една повредена батерия за донор за елементи. Запоявай по-далеч от платката, че аз сменях цял пакет и повредих електрониката, вероятно от прегряване при разпояването.
При мен до сега eдна 12V 4А сдаде, но гаранционно ми я подмениха. Е първо ми отказаха, но в инструкцията пишеше гаранция 3 г. В инструкцията на последната батерия, която купих от Куфланд, не открих данни за гаранция :?
съб ное 25, 2023 10:34 pmпишман_майстор написа:
Не знам коя серия е и дали е подобрен спрямо предходната, но последните бяха зле ( за безчетковите говоря )...
PBSPA 12 C3
"До 20% по дълго време на работа."
"До 10% по дълъг живот на мотора."
Това обещават по картинките на "кутията".
Мисля, че е един вид "фейслифт", съдейки по инфо от нета.
За подобен- безчетков срещнах инфо за 28Nm, докато търсех данни на макитката, за да сравня.
Този е 35Nm.
Макитата ми служи почти 8 години безотказно.
Този изобщо не го мисля- колкото толкова. Да не се окаже, че остатъкът от моя ресурс е по кратък от на изделието. После дали ще ми е през спихналия акумулатор, хаха?!
нед ное 26, 2023 6:53 amkozl написа:
Козлин, идва ми невероятна идея, спомняйки си че притежавам DeWalt DC945.
Естествено, батериите са чао- NiMH 2.6Ah.
Бяха 3 в комплекта- куфарчето. Останала е само една, след крехките мераци и плахи опити за възстановяване.
Ако мислиш, че ще ти върши работа- твой е!
Машината е невероятна.
Lutchezar - майстор
нед ное 26, 2023 6:53 amkozl написа:
съб ное 25, 2023 10:34 pmпишман_майстор написа:
Не знам коя серия е и дали е подобрен спрямо предходната, но последните бяха зле ( за безчетковите говоря ) . Дано сегашните са по-гайретлии . И батериите половината от наличните ми от нови се скапаха. Поврежда се единичен елемент и дотам. Събрал съм два броя такива, една двуредова и една едноредова . Ще им сменям клетките с корейски .
Е па ползвай една повредена батерия за донор за елементи. Запоявай по-далеч от платката, че аз сменях цял пакет и повредих електрониката, вероятно от прегряване при разпояването.
При мен до сега eдна 12V 4А сдаде, но гаранционно ми я подмениха. Е първо ми отказаха, но в инструкцията пишеше гаранция 3 г. В инструкцията на последната батерия, която купих от Куфланд, не открих данни за гаранция :?
Гаранционните карти на Кауфланд са в PDF на българския сайт. Търси се по IAN номер най-лесно
Lutchezar - майстор
съб ное 25, 2023 5:52 pmТрифон П.Трифонов написа:
Не издържах и заприходих 12V винтоверт с безчетков мотор, две батерии по 2Аh + една батерия 4Ah.
Рядко ми трябва подобно инструментче, но до онзи ден се измъчих с една макитка 10.8Vс една батерийка. То сложи свредло та пробий, смени го с битчето та завий...., па спри за почивка за зареждане...
Заредих му батарейките и паричките ми вече отлежават, хихи.
Мислех си за едно Milwaukee.........евентуално като порасна.
5 години гаранция, 3 на батериите. Пази си касовата, също и в приложението. Топно този модел беше въпрос на късмет 1во и 2ро поколение. Един работи, един не. Или не тръгват или бързо умираха, за ден-два. Което означава че изходен контрол нямат. Но работещите още работят.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: