Нека намерим най-тънките цени.
dpp - специалист
чет фев 01, 2024 10:17 amDundyTheCroc написа:
Не е този, с батерии е, сега проверих, отбой :-D
Да, с обикновени 4 броя АА. И аз се отказах. Чакам със зареждаеми да си взема , нещо да си заслужава..
dpp - специалист
чет фев 01, 2024 10:30 amnikolson написа:
Parkside PFLA 4400 b1
4.4 Ah батерия
power bank функция - 1.4 Ah
1500 lm

Цена 30 лв.
Някъде го има наличен или ти продаваш? Нов, ползван, гаранция?
dpp - специалист
КОлеги, ако някъде някой види PFLA 4400 B2 прожектор или PLSA 20 Li A1 , да пише едно ЛС, да ми вземе един...
Последна промяна от dpp на чет фев 01, 2024 11:30 am, променено общо 1 път.
nikolson - майстор
Някъде го има наличен или ти продаваш? Нов, ползван, гаранция?
Нито едното. Казвам, че го имам и го препоръчвам. У нас съм го виждал два пъти, за две години. Първият път го изпуснах, но втория не се колебах и не съжалявам. Купен е 11.2022г.
dpp - специалист
чет фев 01, 2024 11:27 amnikolson написа:
Някъде го има наличен или ти продаваш? Нов, ползван, гаранция?
Нито едното. Казвам, че го имам и го препоръчвам. У нас съм го виждал два пъти, за две години. Първият път го изпуснах, но втория не се колебах и не съжалявам. Купен е 11.2022г.
Ясно. Гледам има 2ра версия с USB-C.Ще дебна явно да взема или направо PLSA 20 Li A1 ако излезе. Че и без това имам 20V батерия..
XpacTa - специалист
Като заговорихте за LED лампи от Lidl - някой има ли мнение дали има полза от ултравиолетовата светлина на PASL 4000 B2 модела, който пускаха миналата година? Уж можело да се провери за избил антифриз на колата, ама ако трябва да чакам да се стъмни за да го ползвам малко се обезсмисля.
Изображение
joro_kem - специалист
UV светлината със сигурност реагира на оцветен фреон, за антифриз предполагам е същото - трябва да го оцветиш с някакъв агент. имам рекламно UV фенерче на Осрам и пиша от опит с него.
XpacTa - специалист
Мерси. Ако трябва да се оцвети няма смисъл, на мен идеята ми беше като вдигна капака да светна да видя дали не тече от някъде. Ако вече знам че тече ще си отида на майстор, той да оцветява и свети.
chapara - майстор
Заприходих шлем за заваряване. Плюсове и минуси като за аматьор?
съб фев 03, 2024 1:10 pmchapara написа:
Заприходих шлем за заваряване. Плюсове и минуси като за аматьор?
Плюс е цената.
На тази цена, г-н Драгозов предлага поне един плюс повече.
Единственият минус вече е ясен, но не е фатален.
Ще ти върши добра работа.

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: