Нека намерим най-тънките цени.
prascho - майстор
Емаг нямат нищо общо с лидл, но все пак някаква техника ако може да препоръчате от там за петък. Аз бих си взел читаво ел. ренде например :).
stan73 - майстор
Не съм казал/писал, че Емаг и Лидл имат нещо общо, написах, че препоръчаната от мен машина е подобна на лидълска (даже 2 модела имат подобни, а и не е изключено да ги поръчват на едно място).
П.П. На Кугер ако му се чака, а и не му се харчат много пари за подобна машина (особено ако няма да я ползва професионално), може да почака, докато Лидл пуснат тяхната си машина, но кога ще стане това един Шварц, знае (или поне дъщеря му)...
vladko33 написа:
mi6ole написа:
Здравейте. Някой да го има, или да е работил с него. Интересува ме дали си заслужава парите.Отдавна ми се иска да си взема нещо такова за домашна употреба.http://www.lidl.de/de/powerfix-stecksch ... ig/p207654
Кога пускат това гедоре и къде е обявено? Аз имам същото , но със синя кутия, и съм изключително доволен
За България не знам кога ще бъде. Това е Германия и ще бъде след 3.12.
pachosz - специалист
kuger написа:
ralev написа:
Не е свършил има поне 5 в Лидъла на ул. Пирин до автогарата, тъкмо идвам от там
Стига сте ме "яли" бре, тая машина отпада от плановете ми.
По-добре кажете това става ли?
http://shop.dwt-pt.bg/p/135/c/79_81
Няма да се ползва за основна машина.
вземи си тоя от 95 лв. Аз го ползвам повече от година професионално и нямам никакви оплаквания. Изтъркаха му се надписите на степените от употреба само, но това да е проблема :wink:
http://www.viki-mashini.com/index.php/vintoverti
Фитилчо - майстор
Chefo77 написа:
prascho написа:
П.П. Чефо, като спомена черния петък, та ме подсети за Николай :). От този ли ъглошлайф бяхте доволни:
http://tomika.bg/index.php/detail/view/652
Аз не съм имал шлайф на Макита. Брат ми има, но съм на мнение, че 7-115Е на Бош, който аз имам, е по-удобен за работа. А и има регулиране на оборотите. :wink:
Същото смятам и аз !
Макита така и не се научиха да правят флексове, като оставим онея по 300+ лева, но те са тежки и дебели, заради по голямата мощност.
Някакси са небалансирани техните машини, не зная защо. Говоря по време на работа, куца им удобството/ергономичността.
Спаркито изоПщо не го обсъждам. АКо искаш да те болят ръцете и да се счупи копчето да не задържа вкл. положение, направо го взимай :razz:
Лично мнение.
fore - майстор
На кое се чупи копчето ? Макитата или Спаркито ?

Вчера пробивах с 18 ката едни работи, като чели тя е по тежка от 20 ката ?!
Chefo77 - майстор
На Спарки бре!
Макита не се правят в час по трудово :lol:
Kirilpm - специалист
Между другото точно този кусур с копчето ми е спестявал главоболия при заклинване на диск и изтърване на флекса,при по-силен удар се самоизключва,мислех си че е заложено от завода,а дано ама на дали.Иначе ако си взимаш спарки за една ръка търси малките модели 850W без никаква електроника,достатъчно мощен е,достатъчно тежък и неудобен,но иначе е много здраво куче,моя съм го изпускал от покрив без поражения освен счупен диск.Ако си търсиш нещо за една ръка търси син бош.
pachosz - специалист
Имал съм няколко ъглошлайфа до момента. Имах един син Бош, който си го харесвах, ама изгоря и ми казаха такава баснословна цифра за ремонт, че се отказах. После си взех един малък пак, но на Бляк енд Деккер, това животно се оказа толкова издръжливо, че не е за вярване. Изпускал съм го от какви ли не височини за 6-7 години откак го имам, миналата година го забравих цяла нощ на дъжда и като изсъхна, до момента пак си работи безпроблемно.
мисля, че точно като този е: и е 50-60 лв. цената му. Ако някой се интересува, утре мога да видя точния модел.
Изображение
Имам и Парксайд един 125-милиметров, работи добре, но са на изключително неудобно място копчетата му.
Kirilpm - специалист
И аз имам едно такова животно и потвърждавам за здравината,само бутона за застопоряване на оста и бутона за включване са ми малко неудобни.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: