Нека намерим най-тънките цени.
pachosz - специалист
Не знам за кой бутон за застопоряване говориш, но за включване е много удобен за работа с една ръка.
Kirilpm - специалист
Е то е малко разтегливо понятие,мен ми трябва предимно да режа на завряни места и ми е най-добре с бутон отгоре,страничния бутон ми създава ядове.Най-удобно за една ръка ми е шлайфче на въздух,то е като детска играчка в сравнение с електрическите.
prascho - майстор
Вие сигурно сте арматуристи :-D . Голямо рязане на желязо пада при вас....

П.П. Аз като се замисля желязо тази година я съм отрязал я не. Само фаянсова плочка, ПВЦ первази...
dpp - специалист
pachosz написа:
Имал съм няколко ъглошлайфа до момента. Имах един син Бош, който си го харесвах, ама изгоря и ми казаха такава баснословна цифра за ремонт, че се отказах. После си взех един малък пак, но на Бляк енд Деккер, това животно се оказа толкова издръжливо, че не е за вярване. Изпускал съм го от какви ли не височини за 6-7 години откак го имам, миналата година го забравих цяла нощ на дъжда и като изсъхна, до момента пак си работи безпроблемно.
мисля, че точно като този е: и е 50-60 лв. цената му. Ако някой се интересува, утре мога да видя точния модел.
Изображение
Имам и Парксайд един 125-милиметров, работи добре, но са на изключително неудобно място копчетата му.
Туй животно се оказа наистина издържливо!
На всичко отгоре ключа му е изолиран добре и държи на прах!
Вече 3 пъти му сменям/скъсявам кабела от прекъсване но флекса държи и тва е! Брат ми основно реже плочки с него на вилата - що гранитогрес е изрязал . Последния път му направих една профилактика с хубаво издухване на компресора и му смених нацяло кабела.. Заслужава си. По въпроса с дебелината - малко е дебел - за разлика от метабото дето подарих на баща ми 650W 115 , което е по тънко и се държи удобно с ръката. Другото което дразни малко е бутона но се свиква. Като режеш и малко ако натиснеш изключваш машинката. Въпрос на свикване със захвата малко е..Иначе наистина се оказа здраво добиче!
kozl - майстор
Па аз си купих един поляк, защото и корпуса и бутона му са ми удобни за хващане и натискане и като дойде момента на среза :shock: Поляка врътна, развъртя. Искра се разфърча. За кратко ряза, после спря и на изгоряло засмърдя. :cry: Гаранция, сервиз със нов колектор се сдобих. И сега флекса чака ред с ряз да бъде проверен.
Лидълския флекс не ми беше удобен, за туй го пропуснах в моята колекция. Става въпрос за малкия. От големия съм доволен за моите нужди и вече неколко месеца събира прах на рафта :lol:
Не че малкия не мое да колекционира прах, ама не ми е по мерка :roll:
EDI - майстор
Кугер, винтоверта на ДЕВАЛТ 710 е на 229 лева в ЕМАГ.С 2 пакета по 2 А.Офертата е идеална.
fore - майстор
Chefo77 написа:
На Спарки бре!
Макита не се правят в час по трудово :lol:

Бе не съм на мнение че Спарки го правят в час по трудово, ние отричаме всичко тук, но сме Българи. За мене са яки машини. Имам 125 мм малък флекс на Спарки с кутия-НД серията. Исключвателя му е като на този от снимката-Черно/белия :mrgreen: Плъзгач е вярно, ама и на Райдъра ми на Вилата-115ка пак е такъв. Явно ги правят така за да се изключват по лесно с цел безопасност. Не мисля че при нормална употреба ще се счупи копчето. За тежък е тежък, ама е 1400 вата. Има добра защита от прах и предпазителя се маха лесно, както се и мести около оста с бърз тресчотъчен механизъм. Не е с скоба с винт като на другите. Така не ги правят в час по трудово !
Имам доста неща на Спарки и няма забележки по тях. Не ми се е налагало да купя и да ремонтирам, отварям, смазвам. Перфоратора е натъпкан с грес и все излиза от превключвателят му в кутията. Другата марка която заводски притежава грес е Парксайта :mrgreen:
Виж Черно/декеровият не се слави с фабрично гресиране.
Макитата и тя Китайска, но с високо качество и по скъпа от Спаркито.

За рязане на Гранитогрес, бакелит и други такива ползвам на Райдър един циркуляр с плот и вана за водно за 100 пари и е перфект- няма прах не е неудобно като с флекс и не скапвам флекса.
Последно накъсявах едни панелни контакти-бакелит. Заради поставен ламинат. Долната покривна капачка не можеше да си застане на мястото. Трябваше накасяване. На някой само запилих, на други изрязах по една ивица и тнт. Абе перфектна работа и без прах- само черна водна субстанция на финала в тоалетната. Това с флекс, дори и със Спаркито което има реглаж и на оборотите, щеше да предизвика много прах в банята и вероятно нямаше да ги нарежа толкова точно, дори и да го бях закрепил на стойката за малък флекс която има. Особено тези които пилих само. Ако ми се наложи да режа керемиди на Вилата, тогава с флекса ще го правя че е по удачно естествено.

Абе тия пак ни цакат от този Лидл. Има и играчки за деца и пораснали. Другата седмица пак няма техника, но има разни играчки- радио хиликоптери и тнт. Брато си купи Дронове, а и на мене не са ми страст те, но има един Аутобан с доста интересна писта.
http://www.lidl.de/de/carrera-autorennb ... rs/p206650

Изображение
В Немско са го пуснали предишната седмица за 40 евра. А тука само някакви дървени влакчета ! :prayer: :butthead: Пак ни цакат ! Аз има освен влакчетата и аутобан с овална писта и двете колички. Готин е за пораснали деца. Но и този бих го купил с тази тарикатска писта.
Пак ни цакат МениджАрите от Лидл България !!! Алоуууууууу и аз искам готини играчки бе ! Дървени мога и сам да си скова с толкова инструменти от Лидл ! :mrgreen:

Ето този Девалт е истината
http://www.emag.bg/kompaktna-udarna-bor ... DDTRKMBBM/ :mrgreen: Лидлският "аналог" може само да мечтае за тази сила !
ralev - специалист
EDI написа:
Кугер, винтоверта на ДЕВАЛТ 710 е на 229 лева в ЕМАГ.С 2 пакета по 2 А.Офертата е идеална.
Поръчах си един, благодарение на приятел, който ме светна
EDI - майстор
Освен да ти честитим, че си се включил, друго не остава. :lol: :partyman: Ако нямах винтоверт, веднага щях да си взема и аз.
Николай Николов - специалист
Перфектен е DeWalt-а, ако си нямах макитата и спаркито, щях да си грабна един. Затова пък си взех две ъглошлайфчета от 22 лева :mrgreen: :mrgreen:

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: