• 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Мерси за снимките.
jekasus написа:
Нещо не мога да качам снимките направо в форума...
До колкото знам се работи по оправяне на функцията с качване на файлове.

Иначе тази машина изглежда да е "видяла" доста неща :-D

ddnnp написа:
Това има ли шанс да го пуснат скоро ?
Шанс винаги има :-D Може още другата седмица...може и след няколко месеца, не се знае. Имайки предвид "сушата" откъм техника или може да започнат да въртят наново нещата или да пуснат това, което не е било от доста време - а именно този винтоверт.
jekasus - майстор
Virtex написа:
Иначе тази машина изглежда да е "видяла" доста неща
За една година - доста :-D По тая причина не ми трябва инструмент, който да живее 10 години, по-добре да сменям по-евтини, отколкото да се "моля финансово" на стар марков...
Доволен съм, не колкото от марката, а само и единствено от варианта да сваля патроника.
Та - се събраха на обекта - неизвестен китайски бош на един колега, лидълски 1050 на другия, моя Бош 2-28, и на собственика Макита 2470.
Може и да се напъна в пълно сравнение :-D Първото реално - паркайда е най-тежък :-D
И да не ме мислят за фен на Парксайд - големия къртач/не мой/ ми се видя слаб и горкия след малко работа отиде за ремонт.
Avas_co - майстор
Сваляемата глава си е благина, ако нямаш импакт, е и при някои други маловажни обстоятелства.
Та леко се обезсмисля, освен ако не е като някои модели на Крес и Метабо в комплект с ъглова приставка, виж тогава съм много за, имам такива и на двете марки и мога да кажа, че Креса с тая си екстра много пъти ми е спасявал гъза, Метабото не е още, че ...
Virtex - майстор
Новият компресор е с "неприятна" изненада - повишена цена и понижени параметри.
Или слагат вече по некачествени и евтини материали ( за да занижат параметрите ) или сега просто са реални, а преди завишени.

Все пак е по-евтино от еквивалента в евро ( може да се отбележи :-D ), но ще видим до къде ще довете дентенцията да се покачват цените спрямо качеството :)
Гост - специалист
Някой ползвал ли е автокозметиката, която пускат от понеделник? Спреея за табла, пяната за тапицерия... ?
Отзиви?
cholev - майстор
Virtex написа:
Новият компресор е с "неприятна" изненада - повишена цена и понижени параметри.
Или слагат вече по некачествени и евтини материали ( за да занижат параметрите ) или сега просто са реални, а преди завишени.

Все пак е по-евтино от еквивалента в евро ( може да се отбележи :-D ), но ще видим до къде ще довете дентенцията да се покачват цените спрямо качеството :)
Дизайна е друг а напротив параметрите не виждам да са влошени. Е смукателен дебит 260/270 но пък това е дадено за 10бара за новия а стария е 8бара.
Мощноста е същата.
По добре изглежда новия вариант
Virtex - майстор
cholev написа:
Дизайна е друг а напротив параметрите не виждам да са влошени. Е смукателен дебит 260/270 но пък това е дадено за 10бара за новия а стария е 8бара.
Мощноста е същата.
По добре изглежда новия вариант
Спрямо този, който гледах е със влошени параметри.

Значи тогава само цената е вдигната. Защото този допълнителен маркуч не струва тази сума, която искат отгоре.

Това, което си посочил за налягането не го пише така, както го изкарваш. Максималното работно налягане е 10 бара, но не пише, че входящият дебит е този за посочените барове.
По-скоро те си го пишат
Effektive Abgabemenge bei 7 bar: ca. 103 l/min
Ако беше тази стойност за 10 бара щяха да го напишат, за нея вероятно е друга.
vladko33 - специалист
Днес акумулаторното осцилиращо мултиуредче PAMFW 12 A1 както си работеше и спря. Слагам батерията на зарядното- и двете лампи мигат. Дала е дефект. В сайта на Бушона гледам, че една такава батерийка струва 90% от стойността на уреда. Капачето отзад е на винт, вътре има 3 елемента, но дали могат да се подменят ?
wscientist - специалист
vladko33 написа:
Днес акумулаторното осцилиращо мултиуредче PAMFW 12 A1 както си работеше и спря. Слагам батерията на зарядното- и двете лампи мигат. Дала е дефект. В сайта на Бушона гледам, че една такава батерийка струва 90% от стойността на уреда. Капачето отзад е на винт, вътре има 3 елемента, но дали могат да се подменят ?
По принцип могат, но цената на елементите и труда за разпояване на старите и запояване на новите най-вероятно ще е колкото да си купиш нова батерия от Бушона.
Virtex - майстор
Могат, стига да :
1. да са заминали те, а не електроника, ако има такава
2. подбереш правилните елементи спрямо консумацията - тези вътре вероятно са за по-голям ток, "стандартните" 18650 са за малък
3. по възможност да не се запояват, а да се направи точкова заварка (не с електрожен, има си уреди), заради тока през тях
wscientist написа:
По принцип могат, но цената на елементите и труда за разпояване на старите и запояване на новите най-вероятно ще е колкото да си купиш нова батерия от Бушона.
Не знам каква е цената на батерията, но си взех 18650 LG HG2, който са 3Ah на 30А постоянна консумация за 7-8лв бройката за друг уред. Upgrade-a спрямо оригиналните е значителен и поне за мен си заслужаваше :)
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: