• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
пишман_майстор - майстор
С тия маркучи за въздух имам лек проблем, само за такер, обдухване и помпане стават . Преди време се мъчих с един гайковерт , техен. Сменях разни маркучи, компресори, изходи от бутилката , ефекта откровено не ме задоволи напълно, пак нещо куца , но сега съм решил да ползвам един на Гардена за вода https://www.gardena.com/at/produkte/bew ... 967243601/
Казват надеждата последна умирала :-D дано сега гайковерта тръгне да развива по-добре .
fore - майстор
Ами ние го коментирахме това отдавна че за да има дебит и налягане на края на маркуча и да чука верта трябва сечението да е 10мм поне. А и в предишните мнения го споменах.
Аз лично търсих в Практикер първо, но беше останал само 2 метра и за това взех от Брикулаж. Незнам точно дали беше за течности, но е прозрачен, еднослоен с оплетка и е отличен.
пишман_майстор - майстор
Еластичен ли е? Щото аз корави си имам и не ме кефят.
fore - майстор
Ами като на гумаджиите е. Гумаджията сега ползваше един каучуков - черен, но каза че предишният прозрачен е бил по добър.
В гаража ми на 6 градуса не е много твърд. Размотава се и не е като кокал. Оптималният вариант.

Изображение

https://www.onlinemashini.bg/marku4-za- ... zki-/36095

Изображение

Ето такъв подобен купих - Италиански- Кристал.
Chakal - специалист
Влязох да видя отзиви за настолната(колонната) бормашина, но от 10 страници дискусиите се въртят около някакъв си маркуч.
Virtex - майстор
Не съм запознат за наличието на врачки от участниците. При условие, че е нов модел и я пускат в четвъртък как може да се очаква да има впечатления от нея ?
За предишни модели има в старите теми информация.
radius - майстор
Я стига си спамил, почвай да пишеш за бормашината!
:lol:
fore - майстор
Chakal написа:
Влязох да видя отзиви за настолната(колонната) бормашина, но от 10 страници дискусиите се въртят около някакъв си маркуч.
Е, извиняваме се че пишеме за нещо което теб не те интересува. :prayer: Ако сме знаели, че ти ще попиташ за колонната бормашина, само за нея щяхме да пишеме коментари !
cholev - майстор
За колонните бормашини другата седмица ще пишем. Тази е посветена на пневматични маркучи и фитинги :-D

Ето и стандартите:
ГОСТ 30539-97
ISO 6150 -b;c;88
на който му се чете

Колко интересно- стандарта покрива мъжката част; приемника на съвеста на производителя :-D

Довечера с шублера :-D
Chakal - специалист
fore написа:
Chakal написа:
Влязох да видя отзиви за настолната(колонната) бормашина, но от 10 страници дискусиите се въртят около някакъв си маркуч.
Е, извиняваме се че пишеме за нещо което теб не те интересува. :prayer: Ако сме знаели, че ти ще попиташ за колонната бормашина, само за нея щяхме да пишеме коментари !
Поднесени така любезно извиненията се приемат, благодаря за разбирането.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: