• 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
Djack - специалист
чет юни 14, 2018 7:46 pmgrizan1980 написа:
пон юни 11, 2018 8:04 amgrizan1980 написа:
колеги едно питане ,че може да съм пропуснал някъде из темите! Тези нови батерии х20 съвместими ли са със старите 18В . Някога си взех циркуляр и винтоверт от серията от 3 . Ако някой е пробвал нека сподели .... Благодаря
След като никой нищо не каза - не стават ...... И да купих си 4Ач батерия която с побългаряване ще стане на верта ако се наложи.... Зор беше заради циркуляра ,но явно като и други големи производители на определено време сменят всичко за да те накарат да си купиш новото ....
Едната е 18 волта а другата 20. Определено не са взаимозаменяени!
fore - майстор
Djack
Едната е 18 волта а другата 20. Определено не са взаимозаменяени!
Е това няма нищо общо повярвай ми и двете са 18-20 ! И това го дъвкахме доста.........
-------

Колега какво има да ти казваме..... то 300 пъти е дъвкано. Ясно е че не са съвместими, но не ми се пишеше едно и също.
Уж серията на Лидл Х20 ще унифицира нещата и няма да правят други модели повече. :wink: :?
-----------------------

Днеска както стана ясно са пуснали по традиция по 5 батерии от 4А. И когато аз отидох в 8.30 в нашият Лидл вече се бяха изчерпали. Имаше точно един флекс и го грабнах. Човека до мен гледаше жално и питайки ме дали този е последният. :lol: После ми сподели че в Надежденският също нямало 4А батерии. Отидох до Захарна и там нямаше естествено и накрая в този до банята имаше само 6 флекса, но 4А батерии не. Взех от 2А за да комплектовам третият си флекс на батерия. :roll:
Брат и на жената купил в 7.05 една от 5те 4А батерии в нашият Лидл. Трябваше да му кажа да щипне и за мен.
Но следващият път ще има поне по 10 броя в магазин по традиция и може и да се доредя. Сега имам 3 батерии Х20 по 2А от миналият флекс с кофти шалтера и от перфоратора.

Прекупвачите са имали точно 1 батерия за препродажба като гледам така....... :)

Като статистика флекса от Лидл Де който поръчка през Пратки Де и със старите модели батерии на Гризли е най качествен и вади супер звук. развърта се на 10к гарантирано и реже много бързо бастуните на скобите Ф25....... :lol:
Вторият флекс е със средно качество и звук.
И последният е тотална щета. Колекционерски е само........Като изключиме шалтера с блокировка и регулирането на оборотите от ниски до 10к всичко друго е щета. И 10А батерия да му се сложи никога няма да вдигне тия 10К. Ручи като ерномелка. Трябваше да си почистя излишните мустаци от пластмасата по корпуса и тнт.... Не може да стой изправен поради тъпият ъгъл на батерията към корпуса.

Ей тия 4А батерии.....свършиха и край........ :lol:
Лидл е Клиентски ориентиран магазин и поради което се старае да гъделичка обичаите и навиците на клиентите си.
Ето защо тук се пускат по 5 броя от желаните артикули знаейки че сме алчни, лакоми и нищо нямам в тази криза....глад майка.......

Едно време в комунизма поне даваха купони и се дореждахме за салам поне, а сега няма и купони, няма и батерии......

А забравих да споена че флекса на 1 ва скорост свири вероятно от електрониката регулираща оборотите. То и нагоре пак така, ама от ерномелката не се чува..........
При вас как е ?
wscientist - специалист
Аз върнах флекса преди обяд с идеята да го заменя. Бройката, която бях взел, имаше кофти блокировка на шпиндела. Изпускаше и не можах да отвъртя гайката. За съжаление нямаше останали бройки и си взех парите обратно. Ходих до два магазина и нямаше останали. Иначе и при мен електрониката свиреше на ниските обороти.
cholev - майстор
Форка. Кви са тези скорости на флекса. :? .
И какви са тези купони за салам. Тогава не си бил роден, обаче такива знания. Айде по сериозно и без легенди. Кат измреме след няколко години разказвайте лъжите си ама не сега :lol:
fore - майстор
Чолка, не само бях роден но се и редях с бащата по два пъти за салам :). Помня го като да беше вчера и цвета на опаковката на салама и вкуса му. Даже до скоро се подмятаха и тесте неизрязани купони в шкафа за спомен. Едни жълти такива.
Та аз не съм на 20 като вас.....

А флекса е боклук и ти си се преебал ! Приеми го, ще ти е по лесно така. :wink:
Няма лъжа и няма измама.

Колкото по скоро разбереш че Лидлската техника е по близо до играчките, толкова по малко ядове ще имащ с нея.
agj - майстор
чет юни 14, 2018 6:25 pmkozl написа:
чет юни 14, 2018 5:53 pmagj написа:
Хайде и аз хем да се похваля ,хем и да се оплача !Пратих днес сина, да ми купи едно малко винтовертче.Преди малко го разгледах и установих че фенера не иска да светне!Утре ще отскоча до магазина и ако са останали бройки ,ще го сменя .Не че е голям проблем но си е редно всичко да му е наред!
То и при мен не искаше да светне доде рабрах как се пуща.
Аз .бързо го разбрах как се пуща.Обичам да чета упътвания.Но въпреки това не ще да светне!Утре ще го дам на някоя лидълска служителка да го барне ,може пък и да светне....... :-D Ако не ,сменям го.Ако мераклиите са ги изкупили, тъй ще си го карам!
agj - майстор
чет юни 14, 2018 6:00 pmcat написа:
Agj и един инверторен електрожен да си вземеш :lol:
Защо пък трябва да си взимам и инверторен електрожен?Купувам си това което ми трябва....
Електрожените които продават от днес ,не са ирверторни! :lol:
Chefo77 - майстор
В Лидл Зеленчукова борса към 20.30 имаше от всичко по много - без батерията! Саблени триони, отвертки, телоподаващи, корони, ако не се лъжа мернах импактор и шлайф. Аз си взех бекон, лютеница и череши - не се бих с никой и ми харесаха :lol: :lol:
А проблемите с различните батерии е ясно откъде идват - от това, че поръчват на различни производители, как да се унифицират? Не бих лежал на ухото, че тази серия е последна и ще става на всичко ново.
fore - майстор
Chefo77 сигурно си прав и в даден момент ще се появи новата УНИ батерия "У 18" :lol:
The master - специалист
чет юни 14, 2018 11:04 pmfore написа:
Чолка, не само бях роден но се и редях с бащата по два пъти за салам :). Помня го като да беше вчера и цвета на опаковката на салама и вкуса му. Даже до скоро се подмятаха и тесте неизрязани купони в шкафа за спомен. Едни жълти такива.
Та аз не съм на 20 като вас.....

А флекса е боклук и ти си се преебал ! Приеми го, ще ти е по лесно така. :wink:
Няма лъжа и няма измама.

Колкото по скоро разбереш че Лидлската техника е по близо до играчките, толкова по малко ядове ще имащ с нея.
Това не е по тема на форума, но ... не помня да сме се редили с купони за салам. Имаше купони за хляб, защото си хранехме прасетата с хляба. Тогава нямаше "химия". А щом твърдиш за купони за салам, може ли да опишеш какви са били тези купони, носител, цвят, форма, начин от отчитане и т.н.? Извинявам се за това, че поста не е по темата, но как да повярвам на следващо мнение когато в предишното, автора му е бил неточен?
PS: Извинявай, късно видях описанието, но поне може ли да снимаш тези купони за мой спомен.
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: