Нека намерим най-тънките цени.
sergi - специалист
привет

нормална ли е цена за 1кубик варов разтвор да е 222лв ?
че ми се види множко, или бъркам

благодаря предварително
housedoktor - майстор
Варов разтвор Мазилка



87.00лв./мз с ДДС


Варов разтвор Зидария


92.40 лв./мз с ДДС
miroslav_kn - специалист
МОЖЕ ДА СА ТИ ВКЛЮЧИЛИ И ПРЕВОЗ. :)
vanko68 - специалист
От София до Варна ,хахахахаааа
Domashen_maistor - специалист
0889234405 - Тамара
Гледам си от София, затова направо пиша варовия разтвор тука откъде се взима. Нямам повече кометнари - Дето викат козата си сака пръч, трябва ли ти вар - рускинята е на линия, пък и е печена и точна жена.
Spokoiniq - майстор
Взимал ли си от там с миксер?Интересува ме могат ли да ми плювнат с помпа два кубика направо на покривната плоча или с корита трябва до варницата(на 3м от пътя) и оттам с телфера да се борим?
Domashen_maistor - специалист
Всеки път когато ми е трябвало съм взимал от там /с миксер/ и издънка не е имало. Помпа не съм взимал, щото си има МСМ, пък ми излиза по евтино МСМ на бай мангал. Струва ми се, че за три кубика не си заслужава да наемаш помпа.
Spokoiniq - майстор
Видехме се с каката, отправи ми 65 кинта на кубик,ма май без хартишката+транспорта, иначе пушката била +100 кинта, като стигна до мазането(а то е доста) ще се замисля за 5-6 кубика с пушка или евентуално машинна мазилка, но там не съм наясно с цените.
Domashen_maistor - специалист
Аз дори не съм я виждал. Всичко сме действали по телефона. Тази цена преди 2 години беше заедно с транспорта до Редута. Възможно е и сега да не си разбрал, но сам виждаш, цената е добра, а каката - точна. За мазането ти препоръчвам машинна мазилка /т.нар. турбозол/. После сам ще си шпакловаш със сатен и ще пееш. Само в баня и кухня /дето ще има влага и респ. плочки/ - вароциментова мазилка. Като стигнеш до там - се обади. Братовчеда на жената имат такваз машинка и още ме е яд на турчина дето ми маза на мен с вар.

Тема "варов разтвор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: