• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
masterrichi - специалист
Здравейте от къде мога да си намеря по изгодно абразивен прах(силициев карбид или розов електрокорунд) с различни едрини.Или ако има някой за продаване.
baharkadirov - специалист
Ако ще ги използваш за пясъкоструене на метал.....провери в спезиализираните магазини за зъботехни4ески материали...или в някоя зъб.лаборатория.....
masterrichi - специалист
Трябва ми за полиране на полускъпоцени камъни с твърдост между 5-7 степен по скалата на Мост.
baharkadirov - специалист
Пробва ли с метода "търкаляне"....или полускъпоценните не се поддават на тази процедура.....Със сигурност може да ти помогне и паста с корунд(която можеш да намериш пак в тези магазини)....но ти най-добре си знаеш....
masterrichi - специалист
Това ми е машинката собствено производство,за сега имам прахове ама ми свършват запасите. http://vbox7.com/play:4a7f7b75
ZEDYCUS - майстор
:-D Я, туй маторче ми е познато. Браво колега, много добра машинка си спретнал. :-D
masterrichi - специалист
Да позна си моторчето,работи перфектно,точно за това го купих и му дойде времето. Ето резултата от първия цикъл
Прикачен файл:
ахати 1.jpg
ахати 1.jpg (79.23 KиБ) Видяна 5340 пъти
ZEDYCUS - майстор
:-D Много красиви се получават. Браво, така ли ги оставяш или ги обработваш още.
masterrichi - специалист
Има още 2 цикъла по 3 денонощия с по ситни прахове.
ivok - специалист
Алуминиев диоксид ли имаш предвид?
  • 1
  • 2

Тема "Абразивен прах" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: