• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 310
Нека намерим най-тънките цени.
mironcho - специалист
Тигана е чугунен, което е добре, но от вътре също е емайлиран или поне така пише.
Ползвам нещо подобно, което е само чугун и съм доволен.
wanderer - специалист
точно за качеството на емайла ми е чуденето, ама явно трябва да се ползва известно време за да има някакви впечатления.
nikolson - майстор
Преди няколко години булката беше купила от Кауфланд и се оказа буклук, както и казвах. Точно емайлирането.
Virtex - майстор
Другата седмица ще пускат акумулаторният "перфоратор", може да има и друга техника :)
Virtex - майстор
Някои знае ли какъв е размера на пироните за пневматичният такер ? 18GА ли са или са специфични за такера ?

Като цяло питам заради самите пирони, за да знам дали ще станат на 18GA такер или не.
cholev - майстор
чет сеп 13, 2018 3:34 pmVirtex написа:
Някои знае ли какъв е размера на пироните за пневматичният такер ? 18GА ли са или са специфични за такера ?

Като цяло питам заради самите пирони, за да знам дали ще станат на 18GA такер или не.
Гаче са същите. Не пише на тях 18GA, но са 1,05х1,25мм глава 2мм, което съответства на 18GA
Virtex - майстор
Мерси cholev, така се и оказа - поне според измерване са еднакви с такива, ставащи за 18GA такер. Не знам защо не ги пробвах, но утре ще го направя :-D
Forge - помощник
Здравейте, колеги, рових, гугълвах, но нещо не мога да се справя. Не мога да открия мнение за циркуляр с работен плот, който ще пускат тази седмица. Някой може ли да ме насочи или да сподели мнение? Благодаря!

За този става дума:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15180

:?
cholev - майстор
хоби циркуляр производство на scheppach




Forge - помощник
Благодаря много! Изгледах клиповете. Изглежда има проблеми със стабилността и точността на рязането под ъгъл.

Някой има ли лични впечатления от машинката?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 310

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: