Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Реших да си ремонтирам Мотофрезата, понеже колкото и масло да и налея всичко изкарва през ауспуха много пуши и започна да харчи бензин. Разглобих двигателя, оказа се че сегментите и буталото са за смяна но край тях трябва гарнитура за капака и семеринг за вала. Почнах да питам в сайтовете, но се оказа че няма такива части. Въпроса ми е; Някои правил ли е ремонт и от къде се намират тези части?
krasi92 - майстор
Не бяха ли пловдивска сглобка тези. Питаи там.
Здравей колега.Аз купувам резервни части от тук /www.generalmotor.ro сайта е румънски и имат всичко.Поръчката идва бързо по Спиди и се плаща при доставката.Дано да съм ти помогнал.
Благодаря за помоща, след дълго търсене и питане случайно попаднах на малък магазин в Каварна, оказа се че там имат всичко. Поръчах, вземах,внималено зглобих и всичко се оправи, понякога малките неща са важни :prayer:
welder_enthusiast - напреднал
Какви пари ти излезе ремонта колега?
Ремонта си го направих сам само си закупих частите: бутало комплект със сегменти и бутален болт, гарнитура и семеринг на капака на ремъчната шайба, всичко това за 42лв.
съб яну 23, 2021 6:40 pmmisho.d написа:
Благодаря за помоща, след дълго търсене и питане случайно попаднах на малък магазин в Каварна, оказа се че там имат всичко. Поръчах, вземах,внималено зглобих и всичко се оправи, понякога малките неща са важни :prayer:
Здравей, колега.
Можеш ли да дадеш някаква връзка с този малък магазин в Каварна, име, телефон, адрес?
Благодаря.

Тема "Ремонт на Мотофреза Петров-'Вики'" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: