• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
velsi - Почетен майстор
+1 :2thumbs:
Това е първото нещо което трябва да се пробва.
Разпробиването на пантите е добро решение, но чак след като първия начин, с махане на пълнежа, не даде резултат по някаква причина.
lov - майстор
nikolov333 написа:
То избиването на оста на пантите, няма да стане лесно през тази затапена пластмасова втулка на пантата.. Затова според мен пълнежа е по-лесен за махане, а ако няма и делител по височина на вратата при свален пълнеж, може да се извие леко касата на вратата, странично в посока на пантите, като се дърпа оста на дръжката , за да се откачи езика от насрещника и да се отвори без разпробиване ..
Сигурен ли си в това щото ще ти ги избия за няма 5 минути. А пък като го пиша значи съм го правил. Даже после пак ще могат да се ползват като се разменят пластмасовите втулки. То и със стоманена пластина става но като не го е правил човек ще му е малко трудно. Аз дори се съмнявам че езика на заключването му прави проблема но той питащия типично за форума хвърли партенката и не се появи повече.
nikolov333 - майстор
Е то е ясно, че питащия няма да седи и да чака инструкции няколко дена и сигурно си е решил проблема с езичето по някакъв начин. В случая споделяме идеи за решаване на подобни проблеми в бъдеще. Лично аз, първо търся интелигентното решение и ако не става, почвам с вълшебните думи и чука.. :-D
  • 1
  • 2

Тема "Езичето заяде при затворена врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: