• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
stefan_mil4ev - специалист
Здравейте,
проблема е следния: Бойлера топли вода, но за 10-тина минути свърша. Смених термо релето, същата работа. Откачих релето на копчето и пак нестава. От клапана не е защото като пусна водата той е леден. Нямам си вече никаква идея къде е проблема.
mastora - напреднал
тръбата за топлата вода на някой бойлери е пластмасова и от температурата се огава а на други се пука по дължина металната много е тънкостена .Изпразваш го и на мястото на топлата вода вкарваш 16 мм медна тръба става вечно като трабата е с 10 санта по ниско от готната част на водосадържателя.дано сам ти бил полезен
stefan_mil4ev - специалист
За коя тръба става дума? За меката връзка ли?
batalski - специалист
За топлата тръба която излиза от бойлера
stefan_mil4ev - специалист
Не не е от нея, здрава е. Вече се видях в чудо с тая машина.
Johny - майстор
Няма друга причина. Kак разбра, че е здрава?
Виж това: http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... 9%EB%E5%F0
Huhavela - специалист
mastora написа:
тръбата за топлата вода на някой бойлери е пластмасова и от температурата се огава а на други се пука по дължина металната много е тънкостена .Изпразваш го и на мястото на топлата вода вкарваш 16 мм медна тръба става вечно като трабата е с 10 санта по ниско от готната част на водосадържателя.дано сам ти бил полезен
Точно това е причината на 100% съм сигурен.
romanpm - майстор
mastora написа:
тръбата за топлата вода на някой бойлери е пластмасова и от температурата се огава а на други се пука по дължина металната много е тънкостена .Изпразваш го и на мястото на топлата вода вкарваш 16 мм медна тръба става вечно като трабата е с 10 санта по ниско от готната част на водосадържателя.дано сам ти бил полезен

Не смяташ ли че тия 10 см ще са въздух :wink: и си оправи правописа :roll:
Johny - майстор
Пич, к`во става става с тоа бойлер?

Странен и неблагодарен народ.
Изепи се някой с някакъв проблем, започнат десетина човека да се опитват да му помогнат, а той си пита дедовия и не вземе да каже има ли ефект от помощта, до къде стигнаха нещата, въобще никаква обратна връзка. :shock:
Не да благодари, но да каже нещо?
stefan_mil4ev - специалист
Не видях, че си ми дал линк sorry. Ами като стане работата ще кажа. За тази тръбичка въобще не знаех че съществува, аз разбрах нещо съвсем различно, но определено мисля, че това е проблема. Мерси за линка.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с бойлер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: