Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
Здравейте,

възможно ли е въобще да се залепи добре спукана мивка от композит, изкуствен гранит, или там както го водят? За съжаление дойде счупена, но късно се отвори и видя и няма връщане вече. Ако някой се е занимавал, да каже вид лепило, и дали този материал подлежи на някакъв виж шлайфане.

Поздрави
Прикачен файл:
1.jpg
Прикачен файл:
2.jpg
Прикачен файл:
3.jpg
Георги767 - специалист
Прежалваш тази и се ръсиш пари за нова.Според мен няма решение на проблема.
lyubohar - майстор
И според мен нищо не става от тази мивка.Дори да се залепи от горещата вода ще се разлепи.
Аз затова не приемам никаква доставка без да я качат у дома,да я разопаковат и да я огледам.
Патил съм и ми е обица.Пералня,5 етаж.Без асансьор.Двама юнаци я качиха,разопаковах я и изненада-издънена
ламарина.Свалиха я долу,донесоха нова,същото упражнение и тогава подписах документите.
krasi92 - майстор
Тя тая мивка коя употреба е. Маи си е изживяла дните
kozl - майстор
Случи се на монтаж на подобна мивка върху плот от камък да се откърти парче в единия ъгъл подобно но снимките. Не знам с какво каменарско лепило я лепи монтажника, но собственика не разбра, защото не си личеше лепеното. А колко време е изкарало :?
Скоро се довършва на сина кухнята. Аз търсих оферти от няколко фирми за обработка на каменни изделиия. Та мивката на сина е некакъв технически камък залепена към плота от технически камък. Свържи се с такава фирма и искай от тях смоли за лепене на камък.
Обаче ако плота ти не е от камък, дори и запълнено с лепило или силикон под полата към плота може би да се отвори залепенито :roll:
Аз съм подготвен, че купуване на нова може би е единствената опция. Обаче това така и така го имам, нищо не губа да пробвам. Набелязах лепило за акрилен камък, около 20лв са. Ще пробвам и ще си каже. След лепенто ще я подложа на няколко стрест теста със студена и гореща вода и ще си каже. Ако има още идеи или критики, съм отворен на съвети докато дойде лепилото. :partyman:

Тема "Лепене на спукана мивка от композит" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: