• 1
  • 2
Ако искате да поправите или сте поправили нещо тука е мястото.
icemans - специалист
Докато се подготвяме за Новата година да пуснем едно питане :) Микровълнова Самсунг - работи си, но когато спре и ако оставя вратичката отворена, то след няколко минути чинията започва да се върти. Сложих чаша с вода докато върти и е отворена, но водата не се стопля, което означава че магнетрона не работи при това положение. Наскоро сменях трите микроключета на вратичката, защото едното беше повредено и гърмеше главния 10А предпазител. Не знам дали този проблем с въртенето на чинията е от преди това или не, тъй като от скоро е при мен.

Някакви идеи колеги?

Весело посрещане на Новата година.
MamaMy - майстор
Аз само да попитам за един преател, тука ли е клуба на самоубийците ръчкачи? :lol:
icemans - специалист
съб дек 31, 2022 6:29 pmMamaMy написа:
Аз само да попитам за един преател, тука ли е клуба на самоубийците ръчкачи? :lol:
Явно тук е клубът на хейтърите мрънкачи.
За много години. Живи и здрави.
И един съвет от мен за прЕателя ти - Ако няма с какво да помогне, по-добре да не се прави на остроумен с глупави коментари.
hidrazin - майстор
нед яну 01, 2023 9:20 amicemans написа:
Явно тук е клубът на хейтърите мрънкачи.
Не съм много сигурен но определено не е на глупаците.
Тук никой не толерира вселите самоубийци.
Отговорът на проблема ти е още в първия пост - ос...рал си се при смяната на микретите и си ги свързал грешно.
В този си вид микровълновата НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПОЛЗВА.
Занеси я на сервиз или си направи новогодишен подарък.
Ай ся за много години!
:partyman:
prasse - специалист
съб дек 31, 2022 1:24 pmicemans написа:
Сложих чаша с вода докато върти и е отворена...
Само от жив интерес... Как не те е страх да си пъхаш ръката вътре при това положение?
icemans - специалист
нед яну 01, 2023 9:37 pmprasse написа:
съб дек 31, 2022 1:24 pmicemans написа:
Сложих чаша с вода докато върти и е отворена...
Само от жив интерес... Как не те е страх да си пъхаш ръката вътре при това положение?
Разбира се че не съм си пъхал ръката докато се върти. Сложих чашата с вода докато беше изключена и просто оставих вратата отворена.

Ще се оправям сам, споко! До тук едно креативно мнение не видях. Само си чешете егото. За пореден път се убеждавам, че вече е много трудно в български форуми да получиш помощ и това обяснява защо не съм влизал тук от години.

Хайде живи и здрави бъдете всички!
icemans - специалист
Пичове, много е паднало нивото тук май. Яко сте зациклили.....

Проблема е оправен и без ваша помощ.

Хайде прекръстете форума на "Оправи се сам".

Бъдете живи и здрави.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
вт яну 03, 2023 10:18 amicemans написа:
Пичове, много е паднало нивото тук май. Яко сте зациклили.....

Проблема е оправен и без ваша помощ.

Хайде прекръстете форума на "Оправи се сам".

Бъдете живи и здрави.
Сподели, моля, как оправи проблема
petromaniq66 - специалист
Я "отциклете" форума, та да разберем как се оправихте сам! След като занимахте аудиторията с половинчати обяснения, от благоприличие е да се обясни къде е бил проблема, а не лаконичното " глейте си работата".
  • 1
  • 2

Тема "Микровълнова Самсунг върти чинията когато е отворена." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: