Връзката между 2 свята
Ако може да споделите с мен и предложите конкретни идеи за саморъчна направа на портманто/интересна закачалка за дрехи в коридора.
Обикновено панелно жилище,стандартно изпълнение в Овча купел.Коридор с Г-образна форма,като портмантото ще се разположи на дългата страна от 4 метра, с ширина около 1.20 м.
Разбира се, ако някой има и снимки ,ще съм му много благодарен да ги помести.В раздела за коридора никъде не видях подобна тема.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
trifonovtd написа:
Ако може да споделите с мен и предложите конкретни идеи за саморъчна направа на портманто/интересна закачалка за дрехи в коридора.
Обикновено панелно жилище,стандартно изпълнение в Овча купел.Коридор с Г-образна форма,като портмантото ще се разположи на дългата страна от 4 метра, с ширина около 1.20 м.
Разбира се, ако някой има и снимки ,ще съм му много благодарен да ги помести.В раздела за коридора никъде не видях подобна тема.
Хей! Зависи от стила на цялото ти жилище. Зависи доколко Трябва да се оползотвори пространството. Аз си падам по 4 на 2 огледало с "рамка" от 30 сантиметрови отворени шкафове и висящи свободно закачалки. Хром и дърво.
Ами писал съм си предпочитанията си по горе.Нямам претенции за лукс.Семпло,временно е.Нещо за елементарна изработка в домашни условия.Колкото повече идеи,толкова повече опит набирам.
Моля, давайте идеи.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
В нета е пълно с картинки. Че и скици. И тук на заглавната страница има.
Какво още ти трябва?
n_a написа:
В нета е пълно с картинки. Че и скици. И тук на заглавната страница има.
Какво още ти трябва?
Възможно е да съм пропуснал нещо.Виждал съм и картинки и скици.Не е това което очаквах.Отново ще се разровя.Описал съм моя случай.
n_a написа:
В нета е пълно с картинки. Че и скици. И тук на заглавната страница има.
Какво още ти трябва?
n_a, вероятно имаш предвид ето тази скица от галерията.Друга подходяща не видях.
Изображение
Може и да съм пропуснал нещо.
Да припомня,че исках съвет за саморъчно изработено портманто в коридора ми-снимки, идеи, скици и т.н.
Ще потърся и в други сайтове.Може пък да открия някъде...

Тема "Портманто/закачалка за дрехи в коридора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: