Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
silent - майстор
Чолев нито си ми на акъла нито на образованието и силно се съмнявам да си пипал някога маркови винтоверти след като се прехласваш по този винтоверт....айде ако обичаш си спести епитетите или върви на майната си...изказал съм мнение никого не искам да убеждавам в каквото и да е и никой не искам да ме убеждава в каквото и да е ако имам мнение по определен въпрос...в случая имам мнение а твоето си го заври отзад...
Andri01 - майстор
Е,това с рогата не е хубаво! Пък и мъжките рога не са за форумите,просто има други места за меренето им! :partyman:
kuger - майстор
вт авг 25, 2020 7:14 pmPassa написа:
................
Руският почва от 10 н/м и е до 280 което е много по добре и може да си сменям сам свещите на печката дето била с Евро 5 и не пушела понеже катализатора се е задръстил на тези 500 000 км....... :lol: .............
Ако твоят кошник е тип селска печка на кюмюр и на тия километри къде пишеш, то моята няма и 170 000 км., и не е задръстена като теб, извинявай, като колата ти.
В една друга тема се заяждаш на тема грандомания за мощността на електрожена, мисля вече да престанеш!
Не си ми сайбия на кесията, та да решаваш.
Ако искаш вземи си индукционен поялник и с него си дупчи скапаните тръби!
Писна ми от самозвани "спецове", дето всичко могат /всъщност избиват комплекси/!
Пак ти казвам, спри да се занимаваш с мен, какво правя си е моя работа и не е твоя, та да ми даваш наклон на...
Passa - специалист
вт авг 25, 2020 10:48 pmkuger написа:
вт авг 25, 2020 7:14 pmPassa написа:
................
Руският почва от 10 н/м и е до 280 което е много по добре и може да си сменям сам свещите на печката дето била с Евро 5 и не пушела понеже катализатора се е задръстил на тези 500 000 км....... :lol: .............
Ако твоят кошник е тип селска печка на кюмюр и на тия километри къде пишеш, то моята няма и 170 000 км., и не е задръстена като теб, извинявай, като колата ти.
В една друга тема се заяждаш на тема грандомания за мощността на електрожена, мисля вече да престанеш!
Не си ми сайбия на кесията, та да решаваш.
Ако искаш вземи си индукционен поялник и с него си дупчи скапаните тръби!
Писна ми от самозвани "спецове", дето всичко могат /всъщност избиват комплекси/!
Пак ти казвам, спри да се занимаваш с мен, какво правя си е моя работа и не е твоя, та да ми даваш наклон на...
Знаеш ли, всъщност даже не съм обърнал внимание кой го е писал това с дизела и пушенето, а за тръбите въобще и не знам какво точно пък си писла. :lol:

Не е толкова съществено това. Просто коментирам темите според моят опит. Но вярно че вие се дърляхте назад в тази тема и ти явно търсиш Изкупителна жертва.......
Как да ти кажа. Не си най важният ТИ тук че да се занимавам с теб или да ти гледам кисията и доходите и какво правиш и купваш.
Тръби, коли, теми, войни.......
Това си е твоята война, не ме меси.

Щом казваш че твоята кола е най - така да е . Аз пък карам стари кочини пушещти на гад, стягам гумите до откат и заварявам със Саксия !
Доволен ли си Войнико ? :wink:

Ей, едно знам вече със сигурност - ако искам да видя панаир или голяма сеир с фрагменти на завист и злоба - форумите са най доброто место.

И за най добри разходи и сметки на кесията си вземи счетоводител....... :wink:

Иначе и предишните събеседници ги изяде с коментарите си, спор няма...........съсипа ги. Пий една ракия и може да те отпусне. :wink:

Атака в две теми....... :lol:

Тема "Заяждане от Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 7" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: