Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Bo-Yan - специалист
ср авг 23, 2023 1:38 pmchapara написа:
За твое учудване може би, пето поколение софиянец.
Айде вур😁😄😁😁😁😁
Твоята тема👈,поредната тъпа тема, сам го каза в началото.
С интелигентните-интелигентно, с простаците, като за простаци.
Тук не ядем доматите с колците, на всекиму заслуженото. Справедливо.
Почивката свърши, потапяй се👈😄😁
Чичка, не ме интересува кое поколение селяндурИН си. Коментара ми даже не беше насочен към теб, а към оня дето обичал да се*е. Явно веднага си се припознал. Странно как така, такъв велик майстор като теб, спами толкова бързо над почти всеки коментар. Няколкото майстори, които познавам не можеш да ги хванеш за 2 минути, камо ли да висят във форумчетата и да осмиват питащите. Явно си майстор в троленето. И ти като оня другия шебек. Обичаш да сереш удобно скрит зад клавиатурата. Жалко човече, ще ми се хвали че бил 5 поколение софийски жител. Абе откъде ги намирате такива бе...
Бо- Яне, Чапи е прав само в едно, в този случай- темата не е твоя. Темата, в момента в който си я сътворил, вече е на Форума и в полза на четящите.
Чапи не е лош, но му е трудно и обидно да осъзнае, че вече не е онова, което беше. Почти във всяко мнение се споменава Аз.
Всички минаваме през това. Всеки го приема по различен начин.
На мен лично, по скоро ми е обидно, че все още мога повече, на тези години, от някои младежи.
На техните, на твоите години, не знаех, че съм смъртен.

Божо, не се напъвам със знания, в момента, а с физически възможности.
На мен също отдавна ми е минало времето да доказвам каквото и да било, на когото и да било.
Все още се налага да работя, та го правя при всеки неудобен случай.
Да проветриш след снощи! Разбирам, че още те държи, та затуй. Пък ако щеш!

пп. Снощи още един се отдаде на "емоции". Само мъничко време да ми остане от "мъжките работи", та ще гледам да покажа как са го правили, без претенции да е съвършено, но пък практично и дълготрайно. Дето почти всички скочихте на момчето, а то, каквото е намислило, го има правено многократно. Правено от хора без дипломи, без високо мнение, его и пр. претенции.
Хора, които просто са се справяли със живота и са го живяли достойно, праведно, смирено.

Тема "спам от Дюшеме от дъски" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: