Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 10:02 amhertpo написа:
чет авг 24, 2023 7:19 ampreslav написа:
Адвокатът стигна до "Агенцията по вписванията", до там всеки може да стигне с попълване на елементарно заявление и плащане на минимална такса (не помня точно 2-3 лв.). Проблемът е в това, че архивът на "Агенцията" е дигитализиран само за определен период назад т.е. за по-старите неща пак няма инфо.
Основния проблем е ,че в БГ всеки Бай Ганъо си мисли,че от всички "разбира".
Платете с на хора които това им е работата,запознати са в детайли и следят всеки нов закон
Могат да ви спестят големи главоболия за някаква дребна сума хонорар !
Това вече го каза 3 пъти. Не е най- лошото да си Бай Ганьо, понеже той е бил депутат преди 130 години. Лошото е да си леке като теб и цялата ги рода най- вероятно. Ама не леке от домашно вино, като един друг майстор тук, а леке от рядко лайно. Успех с бараката край Пловдив. Селяндур, разбрахме, ще ходим на адвокати.

[mod.edit] Потребителя получи предупреждения за това мнение
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 10:18 amBo-Yan написа:
Това вече го каза 3 пъти. Не е най- лошото да си Бай Ганьо, понеже той е бил депутат преди 130 години. Лошото е да си леке като теб и цялата ги рода най- вероятно. Ама не леке от домашно вино, като един друг майстор тук, а леке от рядко лайно. Успех с бараката край Пловдив. Селяндур, разбрахме, ще ходим на адвокати.
Абе помияр скапан, кой те пита теб селянина та се обаждаш,да та е** в шматката проста
И ела ми говори така пред мен ,комплексиран боклук

[mod.edit] Потребителя получи предупреждения за това мнение
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 11:09 amhertpo написа:
пет авг 25, 2023 10:18 amBo-Yan написа:
Това вече го каза 3 пъти. Не е най- лошото да си Бай Ганьо, понеже той е бил депутат преди 130 години. Лошото е да си леке като теб и цялата ги рода най- вероятно. Ама не леке от домашно вино, като един друг майстор тук, а леке от рядко лайно. Успех с бараката край Пловдив. Селяндур, разбрахме, ще ходим на адвокати.
Абе помияр скапан, кой те пита теб селянина та се обаждаш,да та е** в шматката проста
И ела ми говори така пред мен ,комплексиран боклук
Шматка, каква шматка, в детската градина така говорехме... В Габрово живея. Ходя често и до Стара Загора. Мога и до циганското ти село в Пловдив да дойда. Но тогава ще трябва да се върна с трофей. Прати ми телефона си, чикийо. Да ти пия гласчето.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 11:23 amBo-Yan написа:
Шматка, каква шматка, в детската градина така говорехме... В Габрово живея. Ходя често и до Стара Загора. Мога и до циганското ти село в Пловдив да дойда. Но тогава ще трябва да се върна с трофей. Прати ми телефона си, чикийо. Да ти пия гласчето.
Ми,че то от Габрово по-голямо село има ли ве Шматко тъпа ....бати селянина :mrgreen:
Телефон и да ти дам няма да се обадиш.Пък и да се обадиш кел файда.Пали колата (ако може да си позволиш такава,че в друга тема за 4лв се циганиш :shock: ) и ела до Пловдив да ми обясниш каквото искаш,аз ще дойда където кажеш сам.
АЙ да те видим колко си ербап,палячо :mrgreen:
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 12:00 pmhertpo написа:
пет авг 25, 2023 11:23 amBo-Yan написа:
Шматка, каква шматка, в детската градина така говорехме... В Габрово живея. Ходя често и до Стара Загора. Мога и до циганското ти село в Пловдив да дойда. Но тогава ще трябва да се върна с трофей. Прати ми телефона си, чикийо. Да ти пия гласчето.
Ми,че то от Габрово по-голямо село има ли ве Шматко тъпа ....бати селянина :mrgreen:
Телефон и да ти дам няма да се обадиш.Пък и да се обадиш кел файда.Пали колата (ако може да си позволиш такава,че в друга тема за 4лв се циганиш :shock: ) и ела до Пловдив да ми обясниш каквото искаш,аз ще дойда където кажеш сам.
АЙ да те видим колко си ербап,палячо :mrgreen:
Ще дойда с трабанта, да събера цялата ви тумба хлебарки в пепелника. Че ще ми умиришете хикс петицата.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 12:17 pmBo-Yan написа:
Ще дойда с трабанта, да събера цялата ви тумба хлебарки в пепелника. Че ще ми умиришете хикс петицата.
г-н "Голям" бияч взе да пелтечи нещо :-D
Да та цензура в селянина прост
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 12:20 pmhertpo написа:
пет авг 25, 2023 12:17 pmBo-Yan написа:
Ще дойда с трабанта, да събера цялата ви тумба хлебарки в пепелника. Че ще ми умиришете хикс петицата.
г-н "Голям" бияч взе да пелтечи нещо :-D
Да та цензура в селянина прост
Да, уплаших се от смрадта, която се носи от теб. Как ще ме е*еш като ти нямаш пишка? Ти си едно мургаво човекоподобно, вероятно от дом за мангали. Спирам да ти отговарям, че си смазващо тъп. Пак казвам, уплаших се от вонята ти. Ти победи. С воня. Като всеки нечистоплътен клошар. Възирай с 200.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 12:26 pmBo-Yan написа:
Да, уплаших се от смрадта, която се носи от теб. Как ще ме е*еш като ти нямаш пишка? Ти си едно мургаво човекоподобно, вероятно от дом за мангали. Спирам да ти отговарям, че си смазващо тъп. Пак казвам, уплаших се от вонята ти. Ти победи. С воня. Като всеки нечистоплътен клошар. Възирай с 200.
Майтап ти се струва,но за пет дена те намирам и после не искам да пиша какво ще стане
Габровски мангали хич не ги обичам

Тема "спам от Как се проверява една стара къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: