Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
stefanjor - специалист
чет авг 24, 2023 8:57 amBo-Yan написа:
А, не, сакън...
Пич, притеснявам се за теб... 08:57 сутринта е... да не си пропуснал да пиеш каквото там пиеш... или си го взел двойно... успокой малко топката, това е един форум, където едни чичаци (и Кака) си чешем клавиатурите за лично удовлетворение... Пийс :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет авг 24, 2023 9:31 amstefanjor написа:
чет авг 24, 2023 8:57 amBo-Yan написа:
А, не, сакън...
Пич, притеснявам се за теб... 08:57 сутринта е... да не си пропуснал да пиеш каквото там пиеш... или си го взел двойно... успокой малко топката, това е един форум, където едни чичаци (и Кака) си чешем клавиатурите за лично удовлетворение... Пийс :partyman:
+1
Bo-Yan - специалист
чет авг 24, 2023 9:31 amstefanjor написа:
чет авг 24, 2023 8:57 amBo-Yan написа:
А, не, сакън...
Пич, притеснявам се за теб... 08:57 сутринта е... да не си пропуснал да пиеш каквото там пиеш... или си го взел двойно... успокой малко топката, това е един форум, където едни чичаци (и Кака) си чешем клавиатурите за лично удовлетворение... Пийс :partyman:
Имам огромен излишък на свободно време и остра непоносимост към "европеизирани" кълвачи, чиито единствени коментари са: "обади се на майстор, обади се на адвокат, обади се на специалист, обади се на Урсула фон дер Лайнен ..." Подсигурих си финансово живота преди да навърша 40. Освен това и ми писна от пътувания и екскурзии. Затова сега ще ме търпите 😄, понеже нямам какво друго да правя, освен поредната къща в Балкана. Иначе коментара ми е излязъл два пъти, това е нормално, все пак сайта не е правен от Марк Цукерберг.
чет авг 24, 2023 10:14 amBo-Yan написа:
...коментара ми е излязъл два пъти, това е нормално, все пак сайта не е правен от Марк Цукерберг.
Ако ще Люк Скайуокър да го е правил, моите не излизат по два пъти.
Почвам да уча латински, че да мога да ти напиша рецепта.
Всъщност, ти би могъл и сам да си я напишеш, що са ти лекари?!
Bo-Yan - специалист
чет авг 24, 2023 11:08 amТрифон П.Трифонов написа:
чет авг 24, 2023 10:14 amBo-Yan написа:
...коментара ми е излязъл два пъти, това е нормално, все пак сайта не е правен от Марк Цукерберг.
Ако ще Люк Скайуокър да го е правил, моите не излизат по два пъти.
Почвам да уча латински, че да мога да ти напиша рецепта.
Всъщност, ти би могъл и сам да си я напишеш, що са ти лекари?!
Чичко Трифоне, не знам откъде и за какво се появи, но те умолявам, шорай си рИкията и се мажи с виетнамското чудо, не помага, но поне ще смърдиш по- малко нечовешки. А колкото до рецепти, то хубаво, ама нали първо трябва да се отучиш да пишеш с дюлгерския карандаш и тогава да хванеш химикала. Остави ги тия работи на учените хора, ти си бъркай киреча там... Аз че съм цапнат в устата не значи, че съм луд, а ти като си стар рИкиен рицар - мърморко не означава, че си нормален.
чет авг 24, 2023 11:26 amBo-Yan написа:
...нормален?!
М'даа, в затвора всички са невинни.
Имаше нещо и за още една категория, но коя и за какво беше...
Ти за кво си тука?
чет авг 24, 2023 10:14 amBo-Yan написа:
...Подсигурих си финансово живота преди да навърша 40. Освен това и ми писна от пътувания и екскурзии...
Явно повече ти се иска, отколкото да е вярно.
Нищо против, но предвид геограФската обремененост и кратката ти история тук, леко се съмнявам.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет авг 24, 2023 1:26 pm, променено общо 1 път.
Bo-Yan - специалист
[/quote]
Явно повече ти се иска, отколкото да е вярно.
Нищо против, но предвид геогравската обремененост и кратката ти история тук, леко се съмнявам.
[/quote]

Не знам за геограВията, но явно писането не ти е най- силната черта. Не съм чувал и за "географска обремененост". Има фамилна, психическа, физическа, генетична... но за географска обремененост за пръв път чувам. Няма как да съм на 36 и да съм тук от 20 години. В това ли ми намери кусура? Че не съм старо куче от соца?
А на въпроса защо съм тук. За да питам разни неща и да отговарям по някои теми колкото мога. Но в момента в който някой почне да ми млящи извън темата и да почне да ми обяснява колко съм зле и т.н. като онзи чапар, тогава не очаквай от мен да си замълча и да се напия от мъка в мазата или на гаража, че да не ме гледа чумата с пеньоара.
чет авг 24, 2023 12:23 pmBo-Yan написа:
Благодаря за посочената грешка! Редактирах се, а ти?! Би могъл да се постараеш с цитатите.

Инак, кажи си- олеквало!
Не видях да си "отговарям по някои теми, колкото мога". До тук само си задавал въпроси, т.е потребител.
Няма лошо, но може да се каже, че за Форума си полезен с въпросите си, като провокираш знаещите да ти отговорят. Пък те, абдалите, само това знаят.

пп. Смятай, че държа авторските права на понятието!
Bo-Yan - специалист
чет авг 24, 2023 1:34 pmТрифон П.Трифонов написа:
чет авг 24, 2023 12:23 pmBo-Yan написа:
Благодаря за посочената грешка! Редактирах се, а ти?! Би могъл да се постараеш с цитатите.

Инак, кажи си- олеквало!
Не видях да си "отговарям по някои теми, колкото мога". До тук само си задавал въпроси, т.е потребител.
Няма лошо, но може да се каже, че за Форума си полезен с въпросите си, като провокираш знаещите да ти отговорят. Пък те, абдалите, само това знаят.

пп. Смятай, че държа авторските права на понятието!
Точно в тази тема по- горе съм отговорил, че имам такава къща, която е с удостоверение за търпимост, и знам че не подлежи на събаряне, но не подлежи и на пристрояване. След мен някой всезнайко надраскал, че съм бил пишел пълни глупости и най- добре би била консултация с адвокат, нямало било да вземе много и т.н.
Консултация с адвокат в случая е задължителна, но аз отговарям от собствения си опит и се опитвам да бъда полезен. След което всички ми скачате... Ами скачайте, мен това не ме притеснява. Даже ми е забавно.

Тема "спам от Как се проверява една стара къща" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: