Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
chapara - майстор
пон авг 21, 2023 8:12 amТрифон П.Трифонов написа:
пон авг 21, 2023 7:31 amchapara написа:

Па ти все така си пишеш, пръдльо😁
Тъй зер, пръц.
Розовото ти бега, да знайш!
Знам, за това го ползвам👈, ама й кьор фишек👈😁😁

П. С. Не отговори онова ,,билетното" дюшеме, лепено ли е и с к'во, за да се върнем към темата, или пак си карал по инерция :? :lol:
пон авг 21, 2023 8:31 amchapara написа:
пон авг 21, 2023 8:12 amТрифон П.Трифонов написа:
пон авг 21, 2023 7:31 amchapara написа:

Па ти все така си пишеш, пръдльо😁
Тъй зер, пръц.
Розовото ти бега, да знайш!
Знам, за това го ползвам👈, ама й кьор фишек👈😁😁

П. С. Не отговори онова ,,билетното" дюшеме, лепено ли е и с к'во, за да се върнем към темата, или пак си карал по инерция :? :lol:
Седи си там бе, ела си го виж с кво е лепено 60 и някоя година.
Обикновени дъски, на скара, отдолу сгурия ли, керамзит ли, не знам.
Bo-Yan - специалист
нед авг 20, 2023 8:09 pmchapara написа:
нед авг 20, 2023 7:53 pmТрифон П.Трифонов написа:
А, Чапи, ти в съзнание ли си ве?!!
Без фуги, лепено😏

Дърти пръдливи старчета- ДПС. Хаха! Един припознал се.
Нищо не пречи и само ,,пръдльовци"
Бегай да си играеш, не ми се за нимава с глупости, всеки може да експериментира както пожелае, на свое дупе. Ти от де знаеш къде са му ръцете на питащия. Аз предполагам че ако са на място, няма да задава въпроси, ще е отдавна скочил в лютеницата.
Значи сега се оказва, че щом питащия пита, значи ръцете му са в гъзЪ. Това може би се отнася за всички които задават въпроси, поне според баш Майстора Чапара, който се е родил научен. Нещо като Чък Норис ама от Али Експрес. Няма проблеми майсторе, жив и здрав, ако ме домързи да се занимавам и майстори ще си викна, заплатата ми го позволява. Ама ти ще си останеш един присмехулник със съмнителни умения. Жив и здрав!
chapara - майстор
=Bo-Yan post_id=1140958 time=1692474426 user_id=96454]
Удачен ли е този вариант или е в сферата на глупавите идеи?
Далеко далеко си ти от мен, камо ли да даваш оценки😁. Когато и който е трябвало ме е оценил, не се боря за нищо. А ти май се припозна, а😃
Работил съм със стотици хора, по въпросите и питането си ми прочетена книга. Има питащи и питащи, аз ги различавам. Едните питат с разбиране, подготвени, а другите дори си нямат хабер какво питат. За да съм до край ясен ти си от вторите! За дървото знаеш само че е с коренова система. За , жлебове, дибли, лепени плотове, видове дървесина, все елементарни неща не си и чувал. Вземи седни, образовай се и после питай😉
Bo-Yan - специалист
пон авг 21, 2023 4:22 pmchapara написа:
=Bo-Yan post_id=1140958 time=1692474426 user_id=96454]
Удачен ли е този вариант или е в сферата на глупавите идеи?
Далеко далеко си ти от мен, камо ли да даваш оценки😁. Когато и който е трябвало ме е оценил, не се боря за нищо. А ти май се припозна, а😃
Работил съм със стотици хора, по въпросите и питането си ми прочетена книга. Има питащи и питащи, аз ги различавам. Едните питат с разбиране, подготвени, а другите дори си нямат хабер какво питат. За да съм до край ясен ти си от вторите! За дървото знаеш само че е с коренова система. За , жлебове, дибли, лепени плотове, видове дървесина, все елементарни неща не си и чувал. Вземи седни, образовай се и после питай😉
Ама разбира се, че не разбирам от жлебове, дибли, дървета и кореноплодни. Аз работя в офис. И не ме е срам да питам и да казвам, че не знам. Би ме било срам да вляза в юридически форум като lex.bg и да обяснявам на питащите колко са зле и как трябва да се образоват преди да попитат. Какво според теб трябва да направя, да си напусна работата и да се хвана чирак на някой дърводелец в Балкана, та евентуално след години като поставя 50 дюшемета да се престраша да попитам тук. Не си прав, човече.
ivanovbg - майстор
пон авг 21, 2023 9:33 pmBo-Yan написа:
пон авг 21, 2023 4:22 pmchapara написа:
=Bo-Yan post_id=1140958 time=1692474426 user_id=96454]
Удачен ли е този вариант или е в сферата на глупавите идеи?
Далеко далеко си ти от мен, камо ли да даваш оценки😁. Когато и който е трябвало ме е оценил, не се боря за нищо. А ти май се припозна, а😃
Работил съм със стотици хора, по въпросите и питането си ми прочетена книга. Има питащи и питащи, аз ги различавам. Едните питат с разбиране, подготвени, а другите дори си нямат хабер какво питат. За да съм до край ясен ти си от вторите! За дървото знаеш само че е с коренова система. За , жлебове, дибли, лепени плотове, видове дървесина, все елементарни неща не си и чувал. Вземи седни, образовай се и после питай😉
Ама разбира се, че не разбирам от жлебове, дибли, дървета и кореноплодни. Аз работя в офис. И не ме е срам да питам и да казвам, че не знам. Би ме било срам да вляза в юридически форум като lex.bg и да обяснявам на питащите колко са зле и как трябва да се образоват преди да попитат. Какво според теб трябва да направя, да си напусна работата и да се хвана чирак на някой дърводелец в Балкана, та евентуално след години като поставя 50 дюшемета да се престраша да попитам тук. Не си прав, човече.
И то не си прав. Отговора още при започването на темата ти е НЕ. И после понеже не разбираш почваш с въпросите, ама защ, ама как да не може, ... Сещаш се, че знаещия се изнервя, щот е все едно на слепец по рождение да обясниш какво е червено.

Та в края на краищата за да продължиш да питаш поне малко трябва и да се образоваш.
вт авг 22, 2023 9:18 pmivanovbg написа:
...Та в края на краищата за да продължиш да питаш поне малко трябва и да се образоваш.
viewtopic.php?f=50&t=70406&start=10#p1141014

Тема "спам от Дюшеме от дъски" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: