• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Chefo77 - майстор
Не изнасянето на данни за психическото състояние е проблем, а изнасянето ако няма доказателства за отклонения от нормалното състояние. Обяването на доходите не е уронване на престижа, докато да обявиш някой за луд, ненормален и т.н. публично, вероятно е. Нали знаеш за сестрата и курвалъка? :) Все пак и този човек има достойнство.

Имам приятел, който преди време осъди причинител на катастрофа с много леки щети - тя го удря, разбират се, че всичко е ОК (той няма претенции), и пича си заминава. След него причинителя (дама) вика КАТ, оплаквания, разпити ... Приятелчето се ядоса, нае адвокат, намери свидетели на катастрофата и заведе иск за уронване на престижа. Беше председател на айкидо клуб и имаше доста познанства и едно такова публично обвинение в причиняване на ПТП и бягство след това, прецениха че е уронване. И си я осъди, взе И едни пари.
Та затова ksl "внимава какво говори".
nikolovvd - майстор
"Каквото и да си говорим става дума за пари."
Andri01 - майстор
Ааа,не си прав! Ако говорим за съдебната ни система,не става въпрос за пари,става въпрос за МНОГО пари! :?
nikolovvd - майстор
Няма толкова големи букви за изписването на думата МНОГО!
Ако намериш пенсиониран съдия, който е склонен да говори (разказва спомени) ще припаднеш като чуеш сумите - 6 цифрени в долари.
Думата "ангажиране" се гарнира с 150 000$! :shock: :?
nikolov333 - майстор
Ами то над тях друг няма.. само :prayer:
Andri01 - майстор
Ами то ние сме "съдийска" република,не "парламентарна"! След като съда има последната дума при разни оспорвани закони,приети даже от парламента!? А съда е абсолютно корумпиран.Е,в крайна сметка какво излиза? Който има пари,купува съдията и...си свирка!!
mcm - специалист
Проблема в България във всяка една сфера на властта е, че не се управлява по закона, а по телефона !!!
EDI - майстор
Другаде е проблема, а именно, че 90% от народонаселението се занимава с това, от което хал хабер си няма.
kolcho - специалист
Lisko написа:
Ще ме осъдиш ли че съм разгласил публично за доходите ти?
:lol:
Пробвайте да го направите по начин, сходен / във всичките си елементи/ с този на съфорумника, поставил темата, и ще разберете отговора!
:wink:
kolcho - специалист
Chefo77 написа:
Та затова ksl "внимава какво говори".
Точно така, съфорумникът ksl "внимава" какво говори. А трябва истински да внимава, без кавички! Защото твърденията му, по начина, по който са поднесени, и в момента, в който са поднесени, са само едно лично и несъмнено пристрастно мнение. За да бъде коректен в подобни писания, човек първо трябва да изчака най-малко резултатите от независимото следствие. Което със сигурност ще генерира някакви експертни констатации относно вероятния извършител на деянието. Едва тогава може да си позволи лукса да огласява историята, защото вече са налице доказателства на твърденията . Докато тези доказателства все още липсват, няма никакви гаранции, че казаното от автора на темата е стопроцентово вярно, хипотезата за някакво разчистване на сметки си остава: колко му е един склонен към конфронтации кибритлия да подпали гумите, да хвърли няколко яйца на съответното място и да инсценира цялата тази дандания по адрес на човек, който не може да се защити ефективно в медийното пространство!
Така че - пак съветвам автора на темата добре да си помисли какво и как говори. Ако не успее да докаже обвиненията си в рамките на съдебен процес, завършил с присъда в негова полза - дупе да му е яко, коментираният майстор ще получи златна възможност да го осъди за сума, която, вервайте ми, може да има твърде болезнени измерения!
Това е, което казвам! Нямам никакво намерение да раздавам окончателни присъди, да казвам кой крив, кой прав, това е работа на съда, а аз не съм оракул. Просто посочвам смущаващите моменти в изявата на съфорумника. Моят най-доброжелателен съвет към него е да внимава какво говори и пише. Здравословно е!
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 26

Тема "Пазете се от този майстор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: