Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
chapara - майстор
Дублаж😁
Bo-Yan - специалист
Що за неадекватен отговор. Ръгай джилязу в иваичната дублаж. Ракията ли свърши, че обърнахте на първак?
chapara - майстор
пет авг 25, 2023 8:56 amBo-Yan написа:
Що за неадекватен отговор. Ръгай джилязу в иваичната дублаж. Ракията ли свърши, че обърнахте на първак?
Нещастник, но и тъп😁😁😁
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 9:54 amchapara написа:
пет авг 25, 2023 8:56 amBo-Yan написа:
Що за неадекватен отговор. Ръгай джилязу в иваичната дублаж. Ракията ли свърши, че обърнахте на първак?
Нещастник, но и тъп😁😁😁
Такъв си чиче, такъв си, как не са те изгонили още от блока не знам. Миришеш на кисело зеле и крака чак от Люлин та до Свиленград. И какво целиш с тия емотикони, да изглеждаш пак на 20 ли? СмръдлЮ!
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 10:13 amBo-Yan написа:
Такъв си чиче, такъв си, как не са те изгонили още от блока не знам. Миришеш на кисело зеле и крака чак от Люлин та до Свиленград. И какво целиш с тия емотикони, да изглеждаш пак на 20 ли? СмръдлЮ!
И в тая тема същото псува,обижа.Явно си някъв комплексар като малък я са те били,я баща ти ти е пускал кожената инжекция ,че си толкова сбъркан
Ненужна биомаса
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 11:11 amhertpo написа:
пет авг 25, 2023 10:13 amBo-Yan написа:
Такъв си чиче, такъв си, как не са те изгонили още от блока не знам. Миришеш на кисело зеле и крака чак от Люлин та до Свиленград. И какво целиш с тия емотикони, да изглеждаш пак на 20 ли? СмръдлЮ!
И в тая тема същото псува,обижа.Явно си някъв комплексар като малък я са те били,я баща ти ти е пускал кожената инжекция ,че си толкова сбъркан
Ненужна биомаса
Тук не е за мангасари, нали знаеш?
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 11:24 amBo-Yan написа:
Тук не е за мангасари, нали знаеш?
Тук не е и за пасивни хомосексуалисти,нали знаеш ШМАТКО?
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 12:04 pmhertpo написа:
пет авг 25, 2023 11:24 amBo-Yan написа:
Тук не е за мангасари, нали знаеш?
Тук не е и за пасивни хомосексуалисти,нали знаеш ШМАТКО?
Бедният глупак ползва форума да си уплътнява времето като спами. Простак от Столипиново. Видяха ти всички циганския гол гъз. Хайде търси нов форум да псуваш, бг мама или Розали.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 12:14 pmBo-Yan написа:
Бедният глупак ползва форума да си уплътнява времето като спами. Простак от Столипиново. Видяха ти всички циганския гол гъз. Хайде търси нов форум да псуваш, бг мама или Розали.
С 22 поста спамя викаш.Вие циганите от габровските села не сте много умни явно :-D
chapara - майстор
пет авг 25, 2023 10:13 amBo-Yan написа:

Такъв си чиче, такъв си, как не са те изгонили още от блока не знам. Миришеш на кисело зеле и крака чак от Люлин та до Свиленград. И какво целиш с тия емотикони, да изглеждаш пак на 20 ли? СмръдлЮ!
Слаб си и за съчинение😁😁🖕🖕☝️
Къв Люлин те гони😄
Казах ти пето поколение,
живея на пет преки от Ал. Невски и
съм домоуправител😃😄😃
А, за емотките, ти не знаеш за какво са!😄😄
Те глупако не показват на колко години си, изразяват моментно настроение. А на простичките хора гледам с насмешка. Жалко за теб самия, приличаш на обитак от дом за изоставени, дори и там са в пъти по възпитани!
Успех в начинанието.😁😄😃😄😁😃

Тема "spam от Каква основа за гаражна врата" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: