• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
shadowman - майстор
Shark - специалист
Здравей, ако може да дадеш повече инфо. за кухнята....
Цвета на стените също ми хареса.
shadowman - майстор
Какво точно ви интересува за да ги напиша, че детайлите са много.
dpp - специалист
Мене ми хареса плота, какъв е , гледам че има и Гланцови плоскости на корпуса на шкафовете или греша? / пс и на ЛС ти писах..:) /Вратичките пръскани Гланц ли са или на МОдекс фолираните?
Niky - специалист
Може ли да качиш снимките на imageshack.us, защото в Германия хит.бг не се отваря и виждам само първата снимка :evil:
Благодаря.
shadowman - майстор
Плота е на егер, кафяво малави, корпуса е евтино ПДЧ и имитира бял гланц. Вратите и видимите части са от полиестер, нов цвят на ориентировъчна цена около акрила, но ми се струва по-здрав. Всичко като обков (панти, клапващи механизми, чекмеджета) е на блум (всичко с блумоушън).
Niki72 - специалист
Браво. Страхотна работа!
Spaidy - специалист
Осветителните тела на тавана какви са? Може ли малко информация за тях? От къде са, колко пари са или едно линкче с характеристиките им.
me_against - специалист
Дай малко инфо за допълнителната аспирация. Как я свърза?! Към аспиратора ли?! Какъв вентилатор използва?! Как се включва ...
Поздравления за хубавата кухня. Ще кажеш ли няколко думи за осветлението над плота? Интересува ме каква LED лента и захранване си сложил, къде е монтирано захранването? Използвал ли си котлоните и LED лентата продължително време включени едновременно? Последното питам защото гледам че за максимална работна температура им дават 50-тина градуса. Ако може и да кажеш, каква е водобранната лайсна?
  • 1
  • 2

Тема "Новичка кухничка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: