• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
Andri01 - майстор
Колата е "Сеат" миниван,сив на цвят, номер В хххх СВ. Пък и не вярвам той да си качва колата в апартамента на 3-я етаж.
ivanovbg - майстор
Много хора се молят за такова пространство за запълване. Аз бих го запълнил с подово отопление. Тухлите не са добра идея, ако е тънка плочата. Бая тежат, а и отгоре замазката... Просто излишно натоварване на конструкцията. Бих запълнил с фибран и замазката с армировка.
пон май 13, 2024 6:38 pmivanovbg написа:
Много хора се молят за такова пространство за запълване. Аз бих го запълнил с подово отопление. Тухлите не са добра идея, ако е тънка плочата. Бая тежат, а и отгоре замазката... Просто излишно натоварване на конструкцията. Бих запълнил с фибран и замазката с армировка.
И аз тъй, Ако да не съм умен, хаха!

Бат кемал, гаража на кой етаж е?
chapara - майстор
Хубаво е с подово, но като гледам снимките, само на част от пода, то така и трябва де, но те завръзв от към размествания.
Хубаво е и с изолация, но губиш отоплението зиме от долните етажи. Ако си първи етаж е друга бира.
Щом няма влага, според мен няма проблем, правил съм го навремето. Относно натоварването, сградата е сметната за замазка, така че, стара е и товара е разпределен.
Щом мача е свирен, значи е правилно постъпил.
Дано има отопление отдолу, че да не се окаже обратното, макар в много по малка степен.
Инак, туйлата като поеме жега ехеееее!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на пон май 13, 2024 7:26 pm, променено общо 1 път.
Apostol Todorov - помощник
Работата е там, че под мен живеят Баба, Дядо и внуче. Температурата у тях е 25 градуса зимата. За фибран мислех първо, но в моя случай специално, мисля ще загубя с изолация на пода.
Огън си. Да са живи и здрави 100 години!
  • 1
  • 2

Тема "Повдигане на под в кухня с тухли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: