Всичко за дърводелството
cvetomir_77 - специалист
пон фев 01, 2021 8:19 pmbisermonov написа:
Не искам да изпадам в спорове пропарения Бук е много хубава дървесина ползвайте го.
Бисере, от къде ти дойде наум да коментираш нещо което е писано още при създаването на темата (2015 година - преди почти 6 години)?
ZEDYCUS - майстор
Човека прави стълби(хубави при това =D> ) що да не ги покаже, пък тъкмо ще сподели от къде пазари пропарен бук за да е полезен и на нас по форума( е и на тия дето го продават де). :)
cvetomir_77 - специалист
пон фев 01, 2021 8:48 pmZEDYCUS написа:
Човека прави стълби(хубави при това =D> ) що да не ги покаже, пък тъкмо ще сподели от къде пазари пропарен бук за да е полезен и на нас по форума( е и на тия дето го продават де). :)
Не казвам, че не са хубави, ама можеше първо стълбите да покаже и после да каже че не е съгласен с "цитата", а той от зад напред почна :-D :-D :-D .
ZEDYCUS - майстор
Право куме в очи, губи се време. :-D
bisermonov - специалист
пон фев 01, 2021 8:43 pmcvetomir_77 написа:
пон фев 01, 2021 8:19 pmbisermonov написа:
Не искам да изпадам в спорове пропарения Бук е много хубава дървесина ползвайте го.
Бисере, от къде ти дойде наум да коментираш нещо което е писано още при създаването на темата (2015 година - преди почти 6 години)?
Тук имам регистрация от 7-8г. и не бях влизал скоро всичко е променено съжалявам объркал съм се сега видях от 2009г. съм регистриран, видях коментирах това текме извинявам се.
bisermonov - специалист
пон фев 01, 2021 9:06 pmZEDYCUS написа:
Право куме в очи, губи се време. :-D
Ако нещо съм сбъркал извинявам се.
cvetomir_77 - специалист
пон фев 01, 2021 9:21 pmbisermonov написа:
пон фев 01, 2021 9:06 pmZEDYCUS написа:
Право куме в очи, губи се време. :-D
Ако нещо съм сбъркал извинявам се.
Всичко е наред, просто влизай по-често :)
mikluho - специалист
И аз с 5 стинки :)

Прикачен файл:
1.jpg

Прикачен файл:
3.jpg

Прикачен файл:
4.jpg

Прикачен файл:
5.jpg
themask - специалист
Браво за лампата :) Ако е лампа, де. Щото тука никой не пуска някой ред да разкаже какво е сътворил, с какви материали, с какви инструменти... :partyman:
mikluho - специалист
пон фев 01, 2021 11:48 pmthemask написа:
Браво за лампата :) Ако е лампа, де. Щото тука никой не пуска някой ред да разкаже какво е сътворил, с какви материали, с какви инструменти... :partyman:
Е лампа е.
7 броя квадрати 200х200 шперплат 15 мм
6 броя квадрати 200х200 плексиглас 6 мм
Всичките издупчени в средата Ø150 /без дъното и капака/
Ц200 за лепене
един брой лед G9, 220V, 3W
Малко кабел

Тема "Какво сътворих днес." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: