Всеки да напише по някоя весела случка или виц.
lecki - специалист
[youtube][/youtube]
Chefo77 - майстор
Томас, това е добро!
Малко бие на No More Many More...
Krass - майстор
Да ви оправя настроението за Коледа. :lol:
gogo7777 - майстор
Ееееее БРАВО....Велики са и двамата. Нямат лоша песен. Бях ги забравил.
:supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:
hidrazin - майстор
Santana - Evil Ways 1969 "Woodstock" Live Video Sound HQ

С по-добро качество няма от къде.
Който е фен и го интересува - десен бутон на мишката и "Запазване на видеото като...".
Щото не знам до кога ще го има...

Айде и малко за лека нощ. :)

Fleetwood Mac. Rhiannon

За да си го имате и гледате на компа важи същата процедура като по-горе.
Приятно слушане и ... гледане.
:partyman:

Тема "ПОЗДРАВЯВАМ ВИ, МЕЛОМАНИ!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: