Вичи, ако един уред неправилно експлоатиран, не мисля, че е редно да се търси обещетение или каквото и да е било. Разбира се, че се поддържат извън гаранционните уреди и ще се направи каквото може, за да се оправи проблема, стига да е възможно разбира се.
Тежестта, която споменаваш не е кой знае какъв фактор. Има един куп различни стомани и не всяка става за котел. Не злорадствам както ти предполагаш, а се опитвам да дам някакво решение на проблема. Относно негативните мнения - те обикновенно почват да се появяват, ако изобщо започнат, след като мине известно работно време, а не когато продукта е нов.
Добре е да се види по стените дали има черни лъскави налепи. А като се почне да се заварява, то ще си каже дали е прогорена стоманата.
Тежестта, която споменаваш не е кой знае какъв фактор. Има един куп различни стомани и не всяка става за котел. Не злорадствам както ти предполагаш, а се опитвам да дам някакво решение на проблема. Относно негативните мнения - те обикновенно почват да се появяват, ако изобщо започнат, след като мине известно работно време, а не когато продукта е нов.
Добре е да се види по стените дали има черни лъскави налепи. А като се почне да се заварява, то ще си каже дали е прогорена стоманата.

