Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ivelinmmmm - специалист
Благодаря за отговорете
ivelinmmmm - специалист
Филматопло ако каже от кога е свободен ,ако може да погледне и да направи една оферта
Стоян Петришки - специалист
ivelinmmmm написа:
Филматопло ако каже от кога е свободен ,ако може да погледне и да направи една оферта
Лятото ще трява да гпо подлъгваш с ракиика и салата иначе да го изкараш от капанчетата етрудна работа :partyman:
andy_forresite - майстор
... и една сгодна женица :yawinkle: Мнооого обича :lol:
n.ganev - майстор
stojan83 написа:
Лятото ще трява да гпо подлъгваш с ракиика и салата иначе да го изкараш от капанчетата етрудна работа :partyman:
И чехкините, и полякините, и рускините и бикините .... Еееех Мама, Мама , Мама му стара :yawinkle:
ivelinmmmm - специалист
Има ли по икономичен котел от Pelletherm V.4 LongTime 25квт за 4000лв на българският пазар
ivelinmmmm - специалист
Всички фирми в хвалят само тази марка малко горял и бил без проблемен
n.ganev - майстор
LazarGanev написа:
Това виц ли е? :cool:
Май Да :cool:
Един котел може и нищо да не гори - като не се пали.

Тема "Котел на пелети?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: