mgbagera написа:А при слагането на антифриз наистина ли пада температурата с около 5* в сравнение с чистата вода?Те това от къде го измисли.
Направо си е за бисерите от форума. Ако не питаше на сериозно веднага щях да го кача там като гениална техническа констатация.
